"Seni Bana Yazmışlar" yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de ATV'de!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
FavoriForumum Özel Haber!

Basrollerini Yeliz Kuvanci, Ali Il, Cemal Hünal ve Dilsad Çelebi'nin paylastigi ve yaklasik 2 haftadir yeni bölümü yayinlanmayan "Seni Bana Yazmislar" dizisi final yapmaya hazirlaniyor.. Dizinin son bölümleri Persembe aksamlari ATV'de yayinlanacak.

Furkan DOĞA / FavoriForumum.net</SPAN></SPAN>

Bu İnternet sitesindeki bilgiler yalnızca ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yasaların uygulanması ve bunun yaratacağı sonuçlar, ilgili bilgi ve olaylara bağlı olarak büyük farklılık gösterebilir. Bu nedenle kaynak gösterilmeden haberin tamamı veya bir bölümü kullanılamaz. Ancak alıntı yapılan habere link verilerek kullanılabilir.
</SPAN></SPAN>

501311068895.jpg

Belki iyi reyting alıp devam eder :D

İşin şakası, ilk 20'ye dahi girmesi bile zor bence :)

Edit : Az önce yayın akışına baktığımda TV'de ilk kez yabancı sinema vardı. Daha yeni değiştirmişler. ATV'yi anlamak gerçekten zor.

Ilk 20'ye girmesi basarili olacaktir ATV için :)

aynen bir günah gibiden daha çok izlenir ama benim perşembe için favorim artık GÜN AKŞAM OLDU dizisi :D

Dizi sonlara geldiğini bilenler için daha çok takip edeceklerdir. ATV'den ilginç bir hamle. Bakalım yaptıkları bu hamle işe yarayacak mı ?

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove