'Senden Daha Güzel'in Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
CEMRE-1-696x806.jpg

Gold Film'in yeni yaz dizisi 'Senden Daha Güzel'in kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, Antepli bir kadın doktor ile İstanbullu ünlü bir estetik doktorunun renkli çatışmasını ekrana taşıyacak olan dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Deniz Koloş'un oturacağı dizinin başrolünde son olarak 'Baht Oyunu'nda oynayan güzel oyuncu Cemre Baysel yer alacak.

Senden Daha Güzel, yakında!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Yaz dizilerine çok yakışıyor Cemre tekrar oynaması güzel olacak

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu yaz izlemeyeceğimiz dizi belli oldu demek. Bu diziden umutluydum ama bu seçimden sonra bakmam gibi, erkek oyuncusu umarım sevdiğim bir isim olmaz. :A

• İlginç
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ah Cemre'm... Mecbur bi bakınırız da Gold Film'e artık pek güvenemiyorum, harcanma ihtimali yüksek. :( Bu arada umarım Juan Yaman gibi bir partner falan bulmazlar. :( Hoş Üç Kız Kardeş'te görsek ne güzel olurdu ama.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ah Cemre'm... Mecbur bi bakınırız da Gold Film'e artık pek güvenemiyorum, harcanma ihtimali yüksek. :( Bu arada umarım Juan Yaman gibi bir partner falan bulmazlar. :( Hoş Üç Kız Kardeş'te görsek ne güzel olurdu ama.
Burak Çelik oldu diye haberler dolaşıyordu bugün Twitter'da ama daha resmi bir şey yok, umarım olmaz da izlemek zorunda kalmam bu diziyi. :(

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl