"Sen Anlat Karadeniz", Youtube Abonesi 1 Milyona Ulaştı

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

"Sen Anlat Karadeniz", Youtube Abonesi 1 Milyona Ulaştı

Karadeniz.jpg

atv'nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisi bir başarıya daha imza attı.

Yapımcılıgını Osman Sınav'ın yaptiği dizinin başladiği günden bu yana başarısı konuşuluyor. Dizi bu başarılarına bir yenisini daha ekledi. Dizinin resmi youtube kanal abone sayısı 1 milyonu geçti.

Dizinin youtube kanalının başarısı bununla beraber kalmiyor. 7 haftadır aktif olan kanalın her bölümü azami 5 milyon izleniyor. Kanalın toplam görüntülenme sayısı ise parmak ısırtıyor. Kanalın toplan görüntülenme sayısı 305.296.817 milyon. Kanalın resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Orijinal formatta oku

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
O değilde son bölümü yüklememişler neden anlamadım artık yüklemeyecekler mi acaba eğer öyleyse hayatlarının hatasını yaparlar söyleyim @Forumdash :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Anlattığı genel konunun hassaslığı ve güzel işlenmesi takdiri hak ediyor. Her hafta 2.5 saatlik bölüm çekip bu kaliteyi yakalamasıyla başta Osman Sınav, neden piyasanın en önemli isimlerinden biri olduğunu bir kez daha herkese kanıtladı.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Yuh bazı kanalların abonelikleri bile hala 1 milyon aboneye sahip değil.. Tebriği büyük hakediyor gerçekten.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,060
Çok büyük başarı gerçekten, dizi bomba etkisi yarattı

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bölümleri yayınlıyorlar oyüzdendir abartmaya gerek yok ayoll :A :A :A
Evet bölümleimiz de maşallah nazar değmesin kadar izleniyor :A İlk bölümler 10milyona yürüyor:A
O değilde son bölümü yüklememişler neden anlamadım artık yüklemeyecekler mi acaba eğer öyleyse hayatlarının hatasını yaparlar söyleyim @Forumdash :A
Sanırım ilk gün yüklemişler ama TR'ye kapamışlar videoyu? Twitterda hastagda birisi isyan ediyordu izlemek yasaklanmiş diye:X Ama dün açmışlar trye... İzlenme sayısına bakayım derken abone sayısını görünce konuyu da acayım dedim:A
Instagram hesabı da geçmiş aynı zamanda :D
Ben insta filan kullanmayınca oralara uğramadım:X

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Evet bölümleimiz de maşallah nazar değmesin kadar izleniyor :A İlk bölümler 10milyona yürüyor:A

Sanırım ilk gün yüklemişler ama TR'ye kapamışlar videoyu? Twitterda hastagda birisi isyan ediyordu izlemek yasaklanmiş diye:X Ama dün açmışlar trye... İzlenme sayısına bakayım derken abone sayısını görünce konuyu da acayım dedim:A

Ben insta filan kullanmayınca oralara uğramadım:X
İyi yapmışsın ben de yüklemeyecekler artık sandım :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Osman Sınav artık bu diziden aldığı gazla bir mafya dizisi yapar herhalde :A :A