'Sen Çal Kapımı' Dizisinde Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EdXJNEiXYAIgYa2.jpg

İsmail Ege Şaşmaz 'Sen Çal Kapımı'dan ayrılıyor!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı, başrollerinde; Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, İsmail Ege Şaşmaz, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi isimlerin yer aldığı dizide Kaan Karadağ karakterine hayat veren İsmail Ege Şaşmaz diziden ayrılacak.

Ayrıca, dizideki tansiyonu yükseltecek yeni bir erkek oyuncunun diziye dahil olacağı konuşuluyor.

'Sen Çal Kapımı' yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Reyting rekorları kıran bir diziden kendi isteği ile ayrıldığını zannetmiyorum, büyük ihtimalle hikayesi bitmiştir.

Büyük ihtimalle hikayesi bitiyor abla.

Devam edebilirlerdi ya geri planda kaldı karakter ondanmı acaba kendi çıkmak istemiştir belki

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kötü olmuş kendisi için. Daha iyi projelerde görürüz umarım
Oynadığı dizilerin hepsini takip ettim. Hepsinde de çok iyi işler çıkaran bir isim, ekranlardan fazla uzak kalmaz umarım. :(

Yani aynen Hande Erçel Kerem uyumu sevilince geri planda kaldı İsmail ege iyi yapmış bencede
Aynen abla. Mesela geçen sezon yaz dizileri öyle değildi. :A İlla ki o çiftin arasına birileri giriyordu, hatta esas kız kötü çocukla birlikte falan oluyordu.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Oynadığı dizilerin hepsini takip ettim. Hepsinde de çok iyi işler çıkaran bir isim, ekranlardan fazla uzak kalmaz umarım. :(

Aynen abla. Mesela geçen sezon yaz dizileri öyle değildi. :A İlla ki o çiftin arasına birileri giriyordu, hatta esas kız kötü çocukla birlikte falan oluyordu.

Evet bu sefer böyle yapmadılar :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu arada haberde Sen Çal Kapımı'nın yeni sezonda da çarşamba devam edeceği yazıyor yani Öğretmen çok iyi reytingler almasına rağmen bu kıytırık dizi uğruna gününden oldu. Allah belanı versin Tilki. 😡