Semih, Nihal'e Aşık mı? Kurretülayn Çıldırdı | Survivor Magazin

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
nihal-den-semih-e-sert-tepki-dovecegim-8137450_x_o.jpg

Survivor 2016 da sular durulmuyor. Geçtiğimiz haftalarda dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler, Nihal'in ismini yazmış ve Survivor'dan elenen isim Nihal olmuştu.

Nihal'in elendiğini duydugu andaki refleksini saklayamayan Semih, twitterda Nihal'in diline düştü. Survivor adasında Nihalin adını ağzından düşürmeyen Semih yine Nihal'in gündem malzemesi oldu.

Nihal geçtiğimiz günlerde attiği tweet ile Kurretülayn'ı sinir külerine bindirdi. Nihal'in twitter'da "Semih kesin bana aşık" söylemi üzerine Kurretülayn adeta Nihal'i yerin dibine soktu. Nihal ise Kurretülayn'a cevap veremedi.

İşte O Konuşmalar
IMG_20160404_102711.jpgIMG_20160404_102714.jpg

@Harunnn60 @beyazsoy @Maskeli Fedai @EFE UYSAL @vadikızı @Bully @eskici @dosimosi @Doğu @Yiğitt @GunesinOglu @ABAY_06 @Billy Kane

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sen de geçen nihal diye bu hesabı paylaşmiştin :A
Klasik yapılan fake operasyonu 'l' harfini büyük 'i' yapmış.. Dün mesajlaşmayı gördüm.. Nihal bir fanın capsini paylaşmıştı.(kendi yazsa niye capsini paylaşsın) Küre tatbiki kafayı yemişti sonra Nihal bu capsi sildi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
yok görmedim baktım şimdi twiitere böyle twiitler yok hesaplarda
Konuyu ben de acacaktim aradan zaman geçince twitte hesapta silinmiş.

Dediğin gibi bir hayranın capsli twitini (sahte hesaptan paylaşılan bir yedirten alınma çapa)paylaşıyor sadece gülüyor. Dediğim gibi kendi yazsa niye capsli bir twite güler

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Konuyu ben de acacaktim aradan zaman geçince twitte hesapta silinmiş.

Dediğin gibi bir hayranın capsli twitini (sahte hesaptan paylaşılan bir yedirten alınma çapa)paylaşıyor sadece gülüyor. Dediğim gibi kendi yazsa niye capsli bir twite güler

bilemiyorum ama bu twiiter adresi nihali,n fake değil

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Klasik yapılan fake operasyonu 'l' harfini büyük 'i' yapmış.. Dün mesajlaşmayı gördüm.. Nihal bir fanın capsini paylaşmıştı.(kendi yazsa niye capsini paylaşsın) Küre tatbiki kafayı yemişti sonra Nihal bu capsi sildi
Twitter @li kullanıcı hesabında I kullanılamaz zaten... url adresinde hata olur. Nihalin orjinal heaabını paylaş bi(b) ben de tweetlerle paylaşacaktım da silinir diye resimleri kaptim:A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Twitter @li kullanıcı hesabında I kullanılamaz zaten... url adresinde hata olur. Nihalin orjinal heaabını paylaş bi(b) ben de tweetlerle paylaşacaktım da silinir diye resimleri kaptim:A
Yukarıda tüm Twitter hesapları var.. Kız kendi yaptığı espriye caps yayılıp kendine atılmasına niye Gülsün üstelik hesabında bu mesaj yokken