TV Selçuk Tepeli

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Show haberi sevmiyorum ben, haber ile alakasız şeyleri verip duruyorlar.

Star TV'nin de sunucusunu değiştirmesi gerek, kaç senedir Nazlı Çelik sunuyor, ama yükselmiyor.

TRT'de değiştirdi sunucusunu, belki yükselir bu hafta.

İsmail Küçükkaya farkı. :Z
show haber henm 3.sayfa haberleri hemde insanlar eğlensin diye komık videolar var..ben severim showhaberi TRT ye hayırlı osun..star nazlı çelik iyibir sunucu

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,931
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bana çok samimiyetsiz geliyor
Gündem olmak için her şeye yorum yapmayı bıraksa iyi birisi aslında. :A

show haber henm 3.sayfa haberleri hemde insanlar eğlensin diye komık videolar var..ben severim showhaberi TRT ye hayırlı osun..star nazlı çelik iyibir sunucu
İnsanlar eğlenmek istese haber izlemez, o yüzden gereksiz buluyorum ben o kısımı. Nazlı Çelik iyi sunucu, ama kaç yıldır reytingi yok. Yerine başka birisini transfer etmeli kanal.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Gündem olmak için her şeye yorum yapmayı bıraksa iyi birisi aslında. :A

İnsanlar eğlenmek istese haber izlemez, o yüzden gereksiz buluyorum ben o kısımı. Nazlı Çelik iyi sunucu, ama kaç yıldır reytingi yok. Yerine başka birisini transfer etmeli kanal.
transfer etsede değişmez ..fox haber ikimse geçemiyor..gene aynı olur..

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,931
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pazartesi günü yayına çıktığı an ile bugün yayına çıktığı an arasında büyük bir fark, ilerleme var. Önerileri, eleştirileri dikkate almış belli.

Hala daha çok konuşuyor, ama doğru konuşuyor. Biraz daha "Iııı", "Eeee" dememeye gayret etse çok iyi olacak.

Ayrıca, hafta içerisinde reytingleri de çok iyi geldi. Demek ki izleyen yine izliyor. :)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok içten ve samimi bulduğum bir tepkisi oldu bu akşam yayınlanan haber bülteninde. Biz izleyiciler olarak sıkıldığımız veya bunaldığımız zaman bu haberlere bakmama seçeneğine sahibiz, bu adam değil, her gün her gün aynı şeyleri anlatmak zorunda. Bunun sonucunda da en sonunda patlamıştır.

Fatih Portakal'ın yerini doldurur mu doldurmaz mı diyorduk, hiç aratmadı geldiğinden beri. Bunu da not olarak düşmek isterim...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Çok içten ve samimi bulduğum bir tepkisi oldu bu akşam yayınlanan haber bülteninde. Biz izleyiciler olarak sıkıldığımız veya bunaldığımız zaman bu haberlere bakmama seçeneğine sahibiz, bu adam değil, her gün her gün aynı şeyleri anlatmak zorunda. Bunun sonucunda da en sonunda patlamıştır.

Fatih Portakal'ın yerini doldurur mu doldurmaz mı diyorduk, hiç aratmadı geldiğinden beri. Bunu da not olarak düşmek isterim...
Ne bu tantana...