TV Selçuk Tepeli

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EhUq4lPXYAA1pzZ

7 Eylül Pazartesi 2020 itibariyle FOX Ana Haber'in sunuculuğunu üstlenen gazeteci, sunucu.

Daha önce Habertürk TV'de Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen Tepeli, en son yine Habertürk TV'den 'Gün Başlıyor'un sunuculuğunu üstlendi.

• Beğendim
Reactions: Zeyno and Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haber bülteni başlayalı sadece 6 dakika oldu. 6 dakikadır konuşuyor, ama hiç bir şey anlamadım... Maalesef olmamış, ama zamanla olur mu bilemem. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En sona çıkaracaklar, ben dışarı çıkacam artık kaybettiler beni. :A Sonrasında izlerim bir yerden.

Alt yazıyı da ''görülmemiş bayrak değişimi'' diye yazmışlar. :(
Gören de Fatih Portakal'ın yerine Uğur Dündar, Nevşin Mengü, Cüneyt Özdemir gibi isim geldi zanneder. Neresi görülmemiş bayrak değişimi?

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gören de Fatih Portakal'ın yerine Uğur Dündar, Nevşin Mengü, Cüneyt Özdemir gibi isim geldi zanneder. Neresi görülmemiş bayrak değişimi?
Kesinlikle. :D

Sunumu bence gayet güzel, ön yargılı olmamak lazım. Bizler Fatih Portakal'a alışık olduğumuz için biraz sönük kalıyor. Fatih Portakal'ın heyecanlı anlatımı daha farklıydı tabi ki ama dediğim gibi sunumu güzel. Zamanla alışacaktır.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kesinlikle. :D

Sunumu bence gayet güzel, ön yargılı olmamak lazım. Bizler Fatih Portakal'a alışık olduğumuz için biraz sönük kalıyor. Fatih Portakal'ın heyecanlı anlatımı daha farklıydı tabi ki ama dediğim gibi sunumu güzel. Zamanla alışacaktır.
Sunumuna bir şey demiyorum. Ama çok fazla ve gereksiz konuşuyor gibi geldi bana, özellikle ilk haber girildikten 6 dakika sonrası. Anlattıklarından hiç bir şey anlamadım. Twitter'a az önce baktım, çoğu kişi zamanla olabileceğini söylüyor. Umarım öyle olur, Show Haber izlemek istemiyorum.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sunumuna bir şey demiyorum. Ama çok fazla konuşuyor gibi geldi bana, özellikle ilk haber girildikten 6 dakika sonrası. Anlattıklarından hiç bir şey anlamadım. Twitter'a az önce baktım, çoğu kişi zamanla olabileceğini söylüyor. Umarım öyle olur, Show Haber izlemek istemiyorum.
Evet, biraz fazla yorum katıyor ya da katmaya çalışıyor. Zamanla oturur, kesinlikle sunumu güzel. Ön yargılı kalıyoruz biraz ama alışacağız bence. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yorumlar pek iyi değil o zaman Ece Üner zirveye geliyor. :Z
Sunucudan ziyade haber kanalının, haber içeriğinin daha önemli olduğu gerçeği var. FOX Haber açık ara yine zirvede yer alır. Tarafsız habercilik sunumdan ziyade FOX Haber'in yönetimindeki Doğan Şentürk'ün imzası bence.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Sunucudan ziyade haber kanalının, haber içeriğinin daha önemli olduğu gerçeği var. FOX Haber açık ara yine zirvede yer alır. Tarafsız habercilik sunumdan ziyade FOX Haber'in yönetimindeki Doğan Şentürk'ün imzası bence.
Tarafsızlık da bir yere kadar sonuçta sosyal medyadan da haberlere ulaşılabiliyor. :A Ben anlamam biraz da kadınlar görsün zirveyi. :Z

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Yiğitt reklam arasına gittiler, ama Fatih Portakal ve Doğan Şentürk stüdyoda gösterdiler. Büyük ihtimalle son 15 dakikayı ona ayrıacaklar.

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt reklam arasına gittiler, ama Fatih Portakal ve Doğan Şentürk stüdyoda gösterdiler. Büyük ihtimalle son 15 dakikayı ona ayrıacaklar.
Gördüm şimdi, senden sonra açmıştım yayını. Keşke konuşup öyle gitselerdi, ben şimdi dışarı çıkmak durumundayım artık sonradan izlerim o kısmı. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gördüm şimdi, senden sonra açmıştım yayını. Keşke konuşup öyle gitselerdi, ben şimdi dışarı çıkmak durumundayım artık sonradan izlerim o kısmı. :D
Yasak Elma için yapıyor olabilirler. :A Normalde 19.45'te reklama girerdi haberler, ama yeni diziler olduğu günler hariç.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
İlk başta çok kötüydü ama şimdi açıldı sevdim.