'Seksenler'in Çekimleri Başladı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,701
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir de iş yükü artıyor. Tamam, süre kısalıyor ama hafta içi olarak düşündüğümüzde yine aynı hesaba geliyor. Aynı hesabın üzerinde hatta. 50 dakikadan hesaplarsak, dört saatin biraz üstünde oluyor. Haliyle bu da oyuncuları yoruyor. Her güne yaymanın da mantığı yok. Sonuç olarak bir kişi için bu mevzu, bir müddet sonra iş gibi oluyor. İzleyici haftalık dilimde izlerse daha iyi olur. Her gün otur, aynı saatte izle, bu hem zaman kaybı, hem de iş gibi bir şey oluyor. Tutunamayanlar gibi yapsınlar örnek vermek gerekirse. Süre kısalsın, haftalık olsun ve belli bir günde yayınlansın. Tutunamayanlar risk alıyor örneğin, izleniyor da, çok iyi olmasa da. Ben oyuncu olsam, haftalık dört saatin üzerine çıkan bir işte rol almak istemem, sıkar çünkü. Bu da verimliliği düşürür zaten dizide. Arada denk geldim de zaten, günlük olunca o eski havasından uzaklaşmış gibi görünüyordu.

Aynen, hatta 5 saat falan oluyor. Her gün 50 - 55 dakikalık bölümler yayınlanıyordu. Dizinin kaç sezonluk karakterlerinden daha çok yeni karakterlere (açılan pasajda ki kişiler) yer veriliyordu. İlk sezonlar 80'leri tam anlamıyla yansıtıyorlardı, bu ve bir önceki sezon saçmalamaya başlamışlardı.

• Beğendim
Reactions: Araf

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,370
Puanı
1,060
Aynen, hatta 5 saat falan oluyor. Her gün 50 - 55 dakikalık bölümler yayınlanıyordu. Dizinin kaç sezonluk karakterlerinden daha çok yeni karakterlere (açılan pasajda ki kişiler) yer veriliyordu. İlk sezonlar 80'leri tam anlamıyla yansıtıyorlardı, bu ve bir önceki sezon saçmalamaya başlamışlardı.

Yönetmen faktörü de çok önemli. Müfit Can Saçıntı'nın eksikliği önemli. Tabii senaryoda bu sezon yerlerde.