TRT 1 Seksenler - Dizi Yorumları

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Dizi gene 1.bölüm yazdı 3.kere ilk bölüm mü olur?Eski TRT logolarıda gördüm gazeteden TRT 2,3,4,5 TV GAP vardı.Filmden gaztede köpürleri vardı.Yayın akışını gösterdi
------

2010'lu yılarda Çağatay ,Pelin Akil'le evliydi.2021'de Pelin'le boşandı yoksa Ameliyle mi evlendirdiler.2012'de dizi 80'li yılları anlattı.2020'li yılarda da galiba Doksanları anlatcaklar .2030 senesindede 2000'li yıları anlatırlar artık.

• Güldürdün
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
2010'lu yılarda Çağatay ,Pelin Akil'le evliydi.2021'de Pelin'le boşandı yoksa Ameliyle mi evlendirdiler.2012'de dizi 80'li yılları anlattı.2020'li yılarda da galiba Doksanları anlatcaklar .2030 senesindede 2000'li yıları anlatırlar artık
O kadar uzun süre oldu ki adamlar ne yazdıklarını bile unuttular artık ;) Çağatay ve Ahmet neden küstü onu bile anlamadık gitti şu Seçil olayına takılmadan edemiyorum

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Çocuklar Duymasındada öyleydi yazdıklarını unutuyorlar.Bende Seçil'e takıldım
Uzun süre olunca izleyici unutmuştur mu diye düşünüyorlar oysa izleyici hiç bir şeyi unutmaz bunu bilmiyorlar arada senarist değişikliğimi yapıyorlar anlamıyorum buna benzer şeyleri eski dizileri izlerken de yakalıyorum:)

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Uzun süre olunca izleyici unutmuştur mu diye düşünüyorlar oysa izleyici hiç bir şeyi unutmaz bunu bilmiyorlar arada senarist değişikliğimi yapıyorlar anlamıyorum buna benzer şeyleri eski dizileri izlerken de yakalıyorum:)
Her gün eskiden beri ekranlarda çocukluğumdan beri tekrarlanıyor.N unutması ezberledik ahlende var tekrarları abla.Yabancı filmlerde öyle değil hepsi birbirine bağlı.İzleyiciyi galıba unutkan sanıyor.

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Gelecek sahneleri biraz abartı olmuş. Özellikle Ahmet'i gıcık bir tip yapmışlar.

Çağatay, Amelia'yi de bırakmış sanırım. :eek:
Babasını rolünde olacak ya onun gibi konuşmalara başlamış bile Fehmi'nin yerini Ahmet'le doldurmaya çalışıyorlar ,Çağatay Seçil ile evli olduğu için mantıken bırakması gerekiyor zaten☺

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Babasını rolünde olacak ya onun gibi konuşmalara başlamış bile Fehmi'nin yerini Ahmet'le doldurmaya çalışıyorlar ,Çağatay Seçil ile evli olduğu için mantıken bırakması gerekiyor zaten☺
Çağatay ile Seçil 2012'de evliydi. Ama şimdi 91'de evli gözüküyorlar ve öyle devam etmeli, yoksa Ahmet 2021'de öyle konuşmazdı.

Onun gibi asla olamaz ya, çok abartı replikler. Böyle olmamalıydı gelecek. :(

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Çağatay ile Seçil 2012'de evliydi. Ama şimdi 91'de evli gözüküyorlar ve öyle devam etmeli, yoksa Ahmet 2021'de öyle konuşmazdı.

Onun gibi asla olamaz ya, çok abartı replikler. Böyle olmamalıydı gelecek. :(
Bence de ama naparsın çok abartı yapmışlar Ahmet'i tam bir takoz yapmışlar internetten halledemezmiş bankaya gidermiş falan filan Ahmet bu kadar yeniliklere kapalı biri değildi ki oysa

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de ama naparsın çok abartı yapmışlar Ahmet'i tam bir takoz yapmışlar internetten halledemezmiş bankaya gidermiş falan filan Ahmet bu kadar yeniliklere kapalı biri değildi ki oysa
Aynen öyle. Zamanında Ergun ve Butik ile İngilizce kursuna bile gitmişti.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ay evet ya geleceği hiç göstermeselerdi gerçi ne Nazlı var ne Ergün ne Niyazi ne de Seçil tek Ahmet ve Gülden oldu mu şimdi;)
Aynen öyle. Umarım sadece Ahmet ve Gülden ile çocuklarını izlemeyiz. En azından diğer karakterleri de göstermeleri gerek bir şekilde.

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Aynen, çünkü ilk gelecek gösterildiğinde vardı onlar. Rukiye olabilir belki, ama o da olmaz. Eğer olsaydı Ahmet'lerin evimde kalırdı.
Gelecekte Fehmi öldü denebilirdi Rukiye yanlarında kalabilirdi babalarını anabilirlerdi
Fehmi gecen sene de dizide rol almadığında yazlıkta dediler daha yaratıcı bir şey de bulamıyorlar karısı burada kendi orada çok saçma oluyor ya😊

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gelecekte Fehmi öldü denebilirdi Rukiye yanlarında kalabilirdi babalarını anabilirlerdi
Fehmi gecen sene de dizide rol almadığında yazlıkta dediler daha yaratıcı bir şey de bulamıyorlar karısı burada kendi orada çok saçma oluyor ya😊
Çağatay'a düğün yapılır mesela (düğün sahnesi çekildi diye biliyorum) ama orada Fehmi olmayacak. Yazlık bahanesini çok fazla ve gereksiz kullanıyorlar, başka bir sebep bulabilirlerdi. Onu nasıl yapacaklar çok merak ediyorum mesela.

• Beğendim