Seksenler 2. Sezon Finalini Ne Zaman Yapıyor ?

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
ozelhaber.gif

TRT 1'de yayınlanan Seksenler dizisinin sezon finali tarihi belli oldu.

2. sezona birçok oyuncu katılımı ve dekor değişikliğiyle başlayan dizi önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümü ekranlara ara verecek.

Dizi 69. bölümüyle sezon finalini yapacak.

Seksenler, sezon finali bölümü ile 25 Haziran 2013 Salı akşamı 19.50'de TRT 1'de!

Dizinin yeni sezona 4-5 hafta içerisinde yeniden başlaması bekleniyor ve diziye yeni sezonda bir dekor daha yapılacak.

p32D72pBjI6SBk5FBrtI8ZkZ.jpg

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,506
Puanı
1,061
Hadi bakalım büyük merakla bekliyorum sezon finali bölümünü enfes olacak.İnşallah Ahmet Güldenimi kurtarır

- - - Ekleme - - -

YA DA Güldenim kaçsın düğünden :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Kısa bi ara veriyolar sezon finaline bakabilirm yeni sezonda daha güzel olcaktır.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Belliydi zaten sezon finali yapacakları. Bir anda Kasım ayına getirdiler, yani evlilik başlıyor. Yani sezon finaline zemin hazırladılar. Ki sezon finali için özel hazırlanmış fragmandaki sahnelerde yaklaşıyordu. Hayırlısı olsun bakalım. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizide durmadan yıl atlatıyorlar. Şimdi 1982 yılında devam ediliyor. Bu da demek oluyor dizinin ömrü kısalıyor. Çok fazla devam etmezler zaten. Gelecek sezon biraz daha genişler ve oyuncular gelir. Öyle devam eder. Yani her türlü iyi yerlere gider dizi. :)

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
Dizide durmadan yıl atlatıyorlar. Şimdi 1982 yılında devam ediliyor. Bu da demek oluyor dizinin ömrü kısalıyor. Çok fazla devam etmezler zaten. Gelecek sezon biraz daha genişler ve oyuncular gelir. Öyle devam eder. Yani her türlü iyi yerlere gider dizi. :)

Gelecek sezon Seksenli sahneler azalır. Bu sezon zaten Gülden-Ahmet, Ergun-Nazlı aşkını çok uzattılar zaten. :)

3. sezonda Seksenli yıllar ile günümüzün karşılaştırmasıyla devam eder bir süreden sonra. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gelecek sezon Seksenli sahneler azalır. Bu sezon zaten Gülden-Ahmet, Ergun-Nazlı aşkını çok uzattılar zaten. :)

3. sezonda Seksenli yıllar ile günümüzün karşılaştırmasıyla devam eder bir süreden sonra. :)

Öyle birşey olunca spoiler veriyorlar gelecekle ilgili. Ben aslında o ilk bölümdeki sahneleri doğru bulmadım. Bu arada o sahnelerin yer alacağını sanmıyorum. Dizide 'Seçil' karakterini canlandıran Pelin Akil yok çünkü. Gelecekte Çağatay ile evlenmişlerdi hani hatırlarsın. :)

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060

Öyle birşey olunca spoiler veriyorlar gelecekle ilgili. Ben aslında o ilk bölümdeki sahneleri doğru bulmadım. Bu arada o sahnelerin yer alacağını sanmıyorum. Dizide 'Seçil' karakterini canlandıran Pelin Akil yok çünkü. Gelecekte Çağatay ile evlenmişlerdi hani hatırlarsın. :)

Seçil'i darbeden kaçıp yurt dışına kaçtı diye gösterdiler. Darbe bittiğine göre gelecek sezon gelecektir. :)

Linkte belli aslında her şey. :) (Tıkla hacı)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Seçil'i darbeden kaçıp yurt dışına kaçtı diye gösterdiler. Darbe bittiğine göre gelecek sezon gelecektir. :)

Linkte belli aslında her şey. :) (Tıkla hacı)

Ben onları biliyorum merak etme. Pelin Akil'i canlandıran 'Osmanlı Tokadı' isimli dizide yer alıyor. O dizden ayrılacaksa ya da her iki dizide de yer alacak olursa o zaman sorun yok tabi. :)