'Sefirin Kızı' Final Yapıyor! | Star TV

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,338
Puanı
280
Çukur için bir engel değildi dizi. Varlığı da yokluğuda Çukur'u etkilemez. Maraşlı olsa anlarım.
Esas Çukur biterse Maraşlı yükselir. Burada karda olan Maraşlı olur. Ben Maraşlı da izliyorum.

• Beğendim
Reactions: Dosi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Bence asla belli değildi. Neslihan ve Engin'le devam etseydi ve yine 6-7 bandında bile alsaydı devam ederdi. Kimse yüksek reyting alan dizisini 'planlı' bitirmez. Star'a ilaç gibi gelirdi. Klasik reytingler düşünce "planlandığı gibi bitiriyoruz" bahanesine sığındılar. :A
2. Sezona başladığından beri zaten son sezon olduğu söyleniyordu.
Zaten 4 - 5 reyting alıyordu Neslihan gitmeden. Yani 4 - 5 reytinglik bir iş anca sezon sonuna kadar dayanır(bir de maliyetli olunca)

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
2. Sezona başladığından beri zaten son sezon olduğu söyleniyordu.
Zaten 4 - 5 reyting alıyordu Neslihan gitmeden. Yani 4 - 5 reytinglik bir iş anca sezon sonuna kadar dayanır(bir de maliyetli olunca)
Sefirin Kızı maliyetli bir iş ama şu an aldığı 2 reytingle bile devam ediyorsa 4-5'le hayli hayli devam ederdi. Bu diziyi şu an yurt dışı satışları ayakta tutuyor. 4-5 alsaydı da devam edeceğini düşünüyorum.

Söyleniyordu diyorsunuz ama bunu mesela resmi ağızdan mı duydunuz? Ne bileyim senaristleri, oyuncuları, yapımcısı mı dedi 2.sezon sonunda bitireceğiz diye? Eğer öyleyse benim dediklerim boşa çıkıyor o yüzden soruyorum. :D

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Sefirin Kızı maliyetli bir iş ama şu an aldığı 2 reytingle bile devam ediyorsa 4-5'le hayli hayli devam ederdi. Bu diziyi şu an yurt dışı satışları ayakta tutuyor. 4-5 alsaydı da devam edeceğini düşünüyorum.

Söyleniyordu diyorsunuz ama bunu mesela resmi ağızdan mı duydunuz? Ne bileyim senaristleri, oyuncuları, yapımcısı mı dedi 2.sezon sonunda bitireceğiz diye? Eğer öyleyse benim dediklerim boşa çıkıyor o yüzden soruyorum. :D
Yok sadece sosyal medyada konuşuluyordu.Haklı olabilirsin.

Bana sorarsan çok bile 52. Keşke haftaya final olsa.

• Beğendim
Reactions: Özgür