'Sefirin Kızı' Dizisinin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,100
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
neslihan-atagul.jpg

Star TV'nin iddialı yeni dizisi 'Sefirin Kızı'nın kadın başrol oyuncusu netleşti!

Yapımcılığını NGM ve O3 Medyanın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği, Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz'ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin başrolünde son olarak Dip'de rol alan Neslihan Atagül yer alacak.

Cast çalışamları devam eden ve Ekim-Kasım ayında yayına girmesi planlanan dizide Atagül, Sancar karakterine hayat verecek.

Sefirin Kızı, yeni sezonda Star TV'de!

Kaynak:
Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,100
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni sezonun iddialı projelerinden kod adı "Sefirin Kızı" olan dizinin kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Yapımcılığını NGMedia ve O3 Medyanın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği, Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz'ın senaryosunu yazdığı kod adı Sefirin Kızı olan projenin kadın başrol oyuncusu son olarak Kara Sevda dizisinde rol alan Neslihan Atagül dizide Nare karakterine hayat verecek.

Projenin cast çalışmaları da devam ederken, dizinin Ekim - Kasım ayında yayına başka isimle girmesi bekleniyor

Kod adı "Sefirin Kızı", yeni sezonda Star TV'de!

neslihan-atagul.jpg

Kaynak: Birsen Altuntaş

Dizinin adının değişme ihtimali var, umarım değişmez. Değişik, ilgi çekici duruyor çünkü.

Nare ve Sancar güzel bir ikili olacak gibi duruyor. Diziye Star TV çok fazla güveniyor, ortiler de umudu artırdı. Belki bir Sen Anlat Karadeniz etkisi yaratır.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Nikos litas

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben yakıştırdım ama hep orta yaş bir partner düşünmüştüm :A

Böyle iki iyi oyuncunun uzun bir aradan sonra ortilerin yazdığı diziyle ekrana dönmesi beni şaşırtıyor. Herhalde senaryoları gerçekten çok iyi :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Engin Akyürek başrol erkek olucak deniliyordu bir nebze Emirden sonra iyi seçenek olur birazda aksiyon katılırsa Kara Sevda gibi bakılır :A :A :A @Harunnn60

Engin en sevmediğim oyuncu. Böyle nefret falan ediyorum o kadar sevmiyorum. Beren zamanında da bu adam yüzünden Fatmagül izlememiştim. Şimdi de izlemem. Nasıl Kemal'in sahnelerini atlıyorsam bu dizide ilerletirim:A
İkinci erkek oyuncu iyi olur umarım. Emir Nihan potansiyelli bir çift olursa bakarız.:A