Star Sefirin Kızı - Dizi Yorumları

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Ben hiç izlemedim sevmiyorum böyle diziler:A
Ben dizinin çakılacağını düşünüyorum :A
İlk bölümler iyiydi iyi olmasına da baktım sonra suyu çıkmaya başladı bende bıraktım izlemeyi bencede çakılacak keşke Tuba yı getireceklerine direk final yapsalardı ..

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Bence de direk final yapsalar daha iyi olurdu en azından çakılıp rezil olmaktansa :A

Rezil olmuyorlar Tuba ile Enginin uyumu iyi göreceksin izlenecek dizi
------

İlk bölümler iyiydi iyi olmasına da baktım sonra suyu çıkmaya başladı bende bıraktım izlemeyi bencede çakılacak keşke Tuba yı getireceklerine direk final yapsalardı ..

Çakılmayacaklar bence

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Carpe Diem and STAR

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Adını değiştirmeleri gerek o zaman çünkü Sefirin Kızı adı ile eğreti duruyor Tuba ve Engin yani Sancar ve Mavi malesef gerçekler bunlar :bilmem:

Değişim söz konusuymuş sanırım bir süre içinde belli olacak demişlerdi kime göre gerçek :D

• Harika
Reactions: Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Meleğin saçları dökülüyor hasta olup ölebilirde ya :(
Hayır yaa çocuklara kötü son yakıştıramıyorum ben hem oynayan çocuklar açısından hemde izleyen çocuklar açısından çok kötü bi durum öyle olmamalı annesinin yanına gönderilmeli mesela Nare'nin babası onu Narenin yanına götürmüş gibi gösterebilirler ölüm olmaz ..

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Hayır yaa çocuklara kötü son yakıştıramıyorum ben hem oynayan çocuklar açısından hemde izleyen çocuklar açısından çok kötü bi durum öyle olmamalı annesinin yanına gönderilmeli mesela Nare'nin babası onu Narenin yanına götürmüş gibi gösterebilirler ölüm olmaz ..

Bende ya ne bilim öyle dediler twiiterde doğrumu bilmiyorum saçları dökülünce aklıma geldi işte :(

• Üzücü
Reactions: Zeyno

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Bence en mantıklısı melek Nare'nin yanına gitsin , kıza kimse bakmıyor burda.. Nare yi de nasıl özledik ama...
Sonunda Tuba bu bölüm konağa gelmiş.Bir an her gün o kulube de yatıp kalkıp kahve içecek sandım..😁😆😅🤣

Baba kız sahneleri çok güzel olur Melek gitmemeli ya

• Güldürdün
Reactions: STAR

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Oyunculuğu konusunda biraz çekimserim ama güzellik bakımından fıstık gibi maşallah :J

84828.jpg
84833.jpg

• Güldürdün
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610