Star Sefirin Kızı - Dizi Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,474
Puanı
1,060
5QeNx3lAOkSTaFv6UEZ0aw.jpg

Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Sefirin Kızı'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını O3 Medya ve NGM Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu, dizinin kadrosunda; Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimler yer alıyor.

Merakla beklenen ''Sefirin Kızı'' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star TV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler.

• Harika
Reactions: STAR and Angelica

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Dizi muhteşem gidiyor. :Z
Oyunculuklar, müzikler muazzam.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hikayede sadece Neslihan ve kızının ilişkilerini beğendim. Kesinlikle kore draması gibiydi. Bu ilişkiyi biraz daha izlerim. Genel olarak düz bi türk dizisi.,.

Sanırım yurtdişina sattıkları için yer yer diğer dizilerden kapmalar:A Aşk yaşadıkları kulube (hercai) yada Neslihanın zorla tutulması ve 2.fragmanda kızın götürülmesi (SAK-Vedat) gibi gibi. Enginin yine tecavuze ugraşmış bir kıza sahip cıkmasını söylemek istemiyorum bile:A

(bir de artık sıkıldım türk/örf adetlerinin bol bol gösterilmesinden. Gerdek olayını o kadar uzattılar ki miğdem bulandı kuscaktım.)

Her neyse Çukur'dan sonra bana oyalanmalık olarak iyi geldi. Boşlukta çürük elma izleyenler için de güzel alternatif olcak.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
İzlemedim ve aldığı rating gerçekten şaşırttı... Ama gerdek gecesi, bekaret, şiddet başını ağırtabilir dizinin....

• Beğendim
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ortiler şaşırtmayarak yine kadını aşağılayan, bakire olmadığı için terk edilen, ezilen bir karakter yazmışlar. Bekaretini kaybetmiş sevgilisini kapı dışarı eden Sancar’a Yiğit Efe lakabını takıp, bir de destansı aşk demişler. Artık çıkın bu kafalardan ya.

Neslihan Atagül ve Engin Akyürek seçtiyse belki iyi bir iştir demiştim ama böyle bir işe tamam demeleri beni şaşırttı ve üzdü açıkçası. Engin de Neslihan da projelerinde seçiciydi...

2020’ye girerken hala böyle konulardan yola çıkıp diziler yapmak da ancak bu ekibe yakışırdı. ?? Malesef daha çok izleneceği, daha çok konuşulacağı belli. Ortiler tutturmanın yolunu iyi buldular artık bu konulardan devam eder...

Neslihan zamanında böyle bir sahnede oynamıştı, şimdi tam tersinin anlatıldığı, kadının aşağılandığı bir işte yer alıyor.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ortiler şaşırtmayarak yine kadını aşağılayan, bakire olmadığı için terk edilen, ezilen bir karakter yazmışlar. Bekaretini kaybetmiş sevgilisini kapı dışarı eden Sancar’a Yiğit Efe lakabını takıp, bir de destansı aşk demişler. Artık çıkın bu kafalardan ya.

Neslihan Atagül ve Engin Akyürek seçtiyse belki iyi bir iştir demiştim ama böyle bir işe tamam demeleri beni şaşırttı ve üzdü açıkçası. Engin de Neslihan da projelerinde seçiciydi...

2020’ye girerken hala böyle konulardan yola çıkıp diziler yapmak da ancak bu ekibe yakışırdı. ?? Malesef daha çok izleneceği, daha çok konuşulacağı belli. Ortiler tutturmanın yolunu iyi buldular artık bu konulardan devam eder...

Neslihan zamanında böyle bir sahnede oynamıştı, şimdi tam tersinin anlatıldığı, kadının aşağılandığı bir işte yer alıyor.

Bu suçu sadece senaristlere yüklemiyorum, bu işin senaryosunu okuyup kabul eden oyuncular, kanal, yönetmen hepsi suçlu...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu suçu sadece senaristlere yüklemiyorum, bu işin senaryosunu okuyup kabul eden oyuncular, kanal, yönetmen hepsi suçlu...
Evet maalesef ki Engin ve Neslihan’ı da suçlu buluyorum. Birkaç bölüm sonra bu kız bu adamı affedip “büyük aşk” yaşamaya devam edecekler. Senin namusunu bekaretinle ölçen , kapı dışarı eden adamı çabucak affeden kadın karakter de asla güçlü değil. Bu kadar kolay olmamalı.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bugün haberde gördüm bu dizinin konusu okuyunca şoka uğradım. Hayır oyuncularda reel hayatında sözde kaliteden yanalar ya! Ama para tabi işin içine girince değişiyor tabi.

Taciz, tecavüz, kadına şiddet, bağırma çığırma, erkeklerin hataları affedilip, kadına o**** muamelesi yapılması. Yazarken bile midem bulandı. Umarım reytingleri hızla düşer. Dizinin senaristi de Sen Anlat Karadenizin senaristleriymiş. Ne şaşırtıcı ama! @Çiğdem