Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı’nın Oynadığı Siemens Reklam Yayınlandı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1586812050574.jpeg

Ünlü çift Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı’nın oynadığı Siemens Ev Aletleri’nin reklam filmi yayınlandı.

15 yıllık evlilikleriyle örnek çift olarak gösterilen ünlü oyuncular Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı Siemens’in reklam yüzü oldu. “Kontrol bende” sloganıyla bugün ekranlarda yer almaya başlayan reklam oldukça ilgi gördü.

• Harika
Reactions: serhatt

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Harika bir reklam olmuş. :Z Çekimleri uzun zaman önce yapılmıştı. Sedef de Mart’ta yayınlanması planlanıyor demişti ama aksadı. :A

Neyse beklediğime değdi gerçekten. Çok beğendim. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ocakta pişirdiği şey heralde Yemek değil de Dudu, Taci için büyü yaptırıyor heralde:F@Çiğdem @pompy

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Zor beğenirim doğru. :F Gülüşü güzel ve içten olan her kadını beğenirim ama şaşmaz bu. Sedef'in de gülüşü güzel, boyu biraz fazla uzun ama ona da yapacak bir şey yok kız kendi mi belirliyor boyunu. Ben minyon severim genelde bilirsin. :A
Bilirim.:A Enişteye yorum yok mu hep Sedef.:A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Güzel olmuş baya merak ediyordum sen dedikten sonra da Özgür. :Z @Özgür Sedef Avcı çok güzel görünüyor, sadece daha tatlı bir reklam olabilirdi nedense reklam fikri sadece ürün tanıtmaya yönelik olmuş. Halit-Bergüzar gibi reklamın bir hikayesi olsa daha iyi olurdu ama yine de güzel olmuş. 😁

Tek reklam çekimi mi olmuş yoksa birden çok reklam çekimi yapıldı mı merak ettim?
Beğenmene sevindim. :A

Şimdilik tek reklam diye biliyorum ama devamı gelecek sanırım. :Z

• Beğendim
Reactions: blacklion