Seda Sayan ve Uğur Arslan 'İzdivaç' Programıyla Dönüyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
evleneceksen-gel-1.jpg

Geçtiğimiz sezonla birlikte kaldırılan izdivaç programları geri dönüyor!

RTÜK'ün ekranlardan kaldırdığı 'izdivaç' programları geri dönüyor. Fakat bu sefer izdivaç programları ekranlarda değil, internet üzerinden izlenecek. Başlangıcı ise Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla 'Evleneceksen Gel' yapacak.

Program Global TV'nin Youtube hesabından yayınlanacak. İşte ilk fragman:

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Bu format olmadı. Zaten de yine bu formatın da suyunu çıkartan cinsten yayın yapıyorlar yoğurtçu bayram falan :A internetten yapılan güzel bir yayın bence gayet tutabilir puhutv bu işlere de girmeli bence

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Hala evlilik programı yapacak yüzleri kaldı mı ya.. Dizi mizi işine girdiler rezil ettiler kendilerini tutmadı yine solmaz yine talipler yine kavgalar.. Diz boyuu...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Neden bu programda bu kadar ısrarlılar anlamıyorum tanıtımdaki saçmalığa bak videodaki Solmaz mı solmaz olduğu o kadar belli ki soru sormanın anlamı ne bu program Seda Sayana yakışmıyor ya

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Şu Kaan bir yarışmaya mı ne katılmıştı nasıl yetişecek acaba ikisine birden? :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Oğlum o görüntüler o neee? Latin ülkerlerinde yayınlanan izdivaçlar, tanıştırma programları gibi açık seçik olacak heralde:F Solmaz ipli donuyla da dans eder :A @xemrexxx gibi cennet mahallesi ağzıyla konuştum :T: Çizgimden kaydım :F