"Seda Sayan" Show TV'ye Geri mi Dönüyor?

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Show TV'de Sabahın Seda'sı adlı programı sunan ancak canlı yayında Show TV ile davalık olan bir kuruluşun reklamını yaptıktan sonra kanala sözleşmesini fesh eden Seda Sayan, yıllar sonra ayrı kaldığı ekrana geri mi dönüyor?

Show TV'nin Ciner Yayın Grubu himayesine geçmesiyle değişim altına alınan kanal bu sezon gündüz kuşağı için Alişan ve Çağla Şikel Altuğ'un sunumuyla ekrana gelen Her Şey Dahil'i ve yaptığı sabah programlarıyla adından çok söz ettiren başarılı şarkıcı Gülben Ergen'in sunduğu Gülben'i kanalın gündüz kuşağı isimleri haline getirmişti. Ancak reytinglerde beklentilerin altında kalan programlar Show TV'nin alternatif isimlerle görüşmesine sebebiyet verdi.

Geçtiğimiz sezon TV8'de program yapan Seda Sayan, bu sezon Fox Türkiye ile masaya oturmuş ancak anlaşma sağlayamamıştı. Seda Sayan şimdide Show TV ile görüşmeler için bir araya geldi. Sayan'ın kanal ile anlaşması halinde gündüz kuşağında bir programın yayından kaldırılacağı öğrenildi.

awww.medyaradar.com_f1_56a_a0523.jpg

Ekli dosyalar

• awww.medyaradar.com_f1_56a_a0523.jpg
    awww.medyaradar.com_f1_56a_a0523.jpg
    16 KB · Hit: 635

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Umarım döner Seda Sultan, iyiydi çünkü :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Gulben programını trt zamanında izliyordum Show TV`dede bir kaç kez denk geldim çok hoş bir program :) yayından kalksa üzülürüm :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Show gündüz kuşağına sezon başından beri ekleme yapıyor ama hala bir verim alamadı.:)

Dizi için uğraşsatdı şimdi 2 günü kurtarmış olurdu.:)

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Dönmesini çok isterim Seda Sayanın :) Seda Sayan sabah programlarının sultanıdır. Benim gözümde hiç kimse kendisi kadar başarılı değil :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Gülben bence çok başarılı bir program. He Şey Dahil'de öyle ama nedense reytinglerde beklenilenleri alamıyor. Ben Seda Sayan'ı pek sevmeyen biriyim. Ama reytinglerde her zaman beklenilenlerin üstünde gitmiştir. Show TV'ye dönerse bile birinin işini bitirerek dönmesini istemem. Gülben'in saati "Hayata Dokunmak Lazım" bitirilip onun yerine geçerse Gülben'in şu an ki bulunduğu saatte yayınlanabilir programı. "Hayata Dokunmak Lazım" ilk 100'e dahi giremiyor...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,786
Puanı
1,061
show ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum bu şekidle transferle fox u geçip 4.bile olamaz stv ye bile geçilebilir böyle devam ederse

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Gülben bence çok başarılı bir program. He Şey Dahil'de öyle ama nedense reytinglerde beklenilenleri alamıyor. Ben Seda Sayan'ı pek sevmeyen biriyim. Ama reytinglerde her zaman beklenilenlerin üstünde gitmiştir. Show TV'ye dönerse bile birinin işini bitirerek dönmesini istemem. Gülben'in saati "Hayata Dokunmak Lazım" bitirilip onun yerine geçerse Gülben'in şu an ki bulunduğu saatte yayınlanabilir programı. "Hayata Dokunmak Lazım" ilk 100'e dahi giremiyor...
evet Gülben bitmemeli :(

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,509
Puanı
1,061
Show Tv Hayata Dokunmak Lazım adlı programın yerine Gülben programını alsa daha iyi olur bence :) Seda Sayan'ı sevmiyorum ancak iyi reyting alıyor programları :) Show alırsa iyi olur programı :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Allahım Show TV ye akıl ver))) hala anlamadın mı Show TV bit pazarına nur yagdiralamiyacagini. hangi eski bitmiş programı alıpta ihya oldun. Allah akıl dağıtırken hakkatten iyi gizlenmissiniz)))

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
müge anlının karşısında şansı hiç ama hiç yok show en iyisi şimdilik yeni 6 dizisi ile alaka olsun bıraksın sedayı

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Seda Sayan anlaşırsa ocak ayında görücüye çıkabilir Show TV'de ama önemli olan o geldiğinde kimin gidecek olması. Ne Gülben'in ne de Her Şey Dahil'in kanaldan ayrılmasını istemiyorum ben...

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Seda Sayan iyi bence. :D Caner Erdem çok başarısızdı Her Şey Dahil'in formatını yaptırmıştı düşüşünün sebebi odur.