Seda Sayan 'O Ses Türkiye'den Ayrıldı! | TV8

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
o-ses-turkiye-yilbasi-konuklar%C4%B1.jpg

TV8'in sevilen yarışması 'O Ses Türkiye'ye veda eden ilk isim belli oldu!

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın, jüri üyeliğini ise Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın üstlendiği programın jürisinde değişim yapılacağı ortaya çıkmıştı. Bu değişim sebebiyle programa veda eden isim Seda Sayan oldu.

"O Ses Türkiye" yeni sezonuyla Eylül'de TV8'de!

Kaynak: Medyatava

Son düzenleme:

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
Yalnız Twitter hesap isimlerini kaynak almak yasak değil mi? Ki bu kaynak yazdığın isim de başka bir isimden aldı, o aldığı ismin haberleri de forumda yasak. :A
Bu sayfanın haberlerini ilk kez açmıyorum :D Yasak olsa diğer konularıma da müdahale olurdu :A Kimden aldığı beni ilgilendirmiyor ben bu sayfada gördüm ve kaynağım bu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Belliydi gideceği :D
Açıkçası ayrılmasına pek sevindim.O Ses Türkiye deki sezonunu izlemek içimden gelmedi.Yıldız Tilbe bile daha eğlenceliydi.Elbette bunu insanlar tarafından severek izlenen bir programı iyiden iyiye flash tv ayarına düşürerek yapması hoş olmadı.Seda'yı illa istihdam edeceksen sabah kuşağında ver stüdyoyu, akşama kadar goy goy yapsın, cumaları hoca çağırsın, davul filan çaldırsın. o ses türkiye'ye yakıştı mı gerçekten?

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Açıkçası ayrılmasına pek sevindim.O Ses Türkiye deki sezonunu izlemek içimden gelmedi.Yıldız Tilbe bile daha eğlenceliydi.Elbette bunu insanlar tarafından severek izlenen bir programı iyiden iyiye flash tv ayarına düşürerek yapması hoş olmadı.Seda'yı illa istihdam edeceksen sabah kuşağında ver stüdyoyu, akşama kadar goy goy yapsın, cumaları hoca çağırsın, davul filan çaldırsın. o ses türkiye'ye yakıştı mı gerçekten?

Bende yakıştırmamıştım sana katılıyorum dediğin gibi Yıldız tilbe daha eğlenceliydi :D