Seda Sayan 'O Ses Türkiye' Şampiyonu İle Aşk Mı Yaşıyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seda Sayan 'O Ses Türkiye' şampiyonu ile aşk mı yaşıyor?

1-yHgn_cover.jpg

Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenen, 'O Ses Türkiye' yarışmasında jürilik yapan Seda Sayan'ın jüriliğini yaptığı 'O Ses Türkiye 2020'nin şampiyonu ve kendisinden 32 yaş küçük Alkan Dalgakıran ile aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi oturdu.

Kanal D'de ekrana gelen 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına bağalanan şarkıcı Seda Sayan, Alkan Dalgakıran ile hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Alkan ile ilgili benim onunla büyük aşk yaşadığım ahlaksızca çıkarılmış bir dedikodu. O benim ancak evladım olabilir. O daha çok genç, istikbali var. Ben bunlara cevap veriyorum ama o yıpranıyor. Çok genç bir çocuk zarar görüyor. Günahtır, ayıptır… Buna bir son verilmeli. Benim yaptıklarımdan bahsetsinler. Böyle mesnetsiz haberlerle gündeme gelmek istemiyorum.diyen Sayan, sözlerine Ben bir şey yaşarsam zaten çıkıp söylüyorum. Böyle bir şey görmedim. Bu nasıl bir terbiyesizlik. O çocukla tabii ki görüşeceğim. Ben o koltukta boşuna mı oturuyorum. Bunlar iş ilişkisidir.ifadeleri ile devam etti.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060