SeçimToto | 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri Tahmin Konusu

Cumhurbaşkanı Kim Olur?

• Recep Tayyip Erdoğan

Oy: 8 26.7%
  • Muharrem İnce

Oy: 19 63.3%
  • Meral Akşener

Oy: 2 6.7%
  • Selahattin Demirtaş

Oy: 1 3.3%
  • Temel Karamollaoğlu

Oy: 0 0.0%
  • Doğu Perinçek

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    30
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@eskici de senin gibi duygusal davranmamış demekki :A dur ben yardım edeyim etikette.
Ben tamamiyle çevredeki kişilerden yola çıkarak tahminimi açıkladım :D
Etiketi sen alırsın umarım :A
@eskici İnce'nin mitinglerinden epey etkilenmiş o zaman, Erdoğan kazansın istiyor ama İnce kazanacak tahmini yaptığına göre :A

Benim niye almamı istiyorsun etiketi anlamadım, ikimiz de Erdoğan kazanır dedik ha birinci tur olmuş ha ikinci tur :A
Yılların Tayyipçisi olduğumu nereden çıkardın hiçbir zaman Erdoğan'ı çok seven biri olmadım ama hep oyumu ona verdim orası ayrı tabi :A neyse içimden geçen tahmini yaptım ama Erdoğan da kazanabilir belli olmaz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yılların Tayyipçisi olduğumu nereden çıkardın hiçbir zaman Erdoğan'ı çok seven biri olmadım ama hep oyumu ona verdim orası ayrı tabi :A neyse içimden geçen tahmini yaptım ama Erdoğan da kazanabilir belli olmaz :A
Senin "Erdoğancı" olduğunu @MasacRE- den duydum :A Ben şuana kadar hangi partiye oy verdiğini bilmiyordum. Gerçi çokta önemli bir değil :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Senin "Erdoğancı" olduğunu @MasacRE- den duydum :A Ben şuana kadar hangi partiye oy verdiğini bilmiyordum. Gerçi çokta önemli bir değil :D
Pek siyaset konuşmayı sevmem o yüzden bilmemen normal ama forumda bazı tartışmalarım olmuştu denk gelmemişsin demek ki :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
SEÇİM İKİNCİ TURA KALIR MI? HANGİ İKİ ADAY KALIR?
Hayır
RECEP TAYYİP ERDOĞAN
MUHARREM İNCE

TÜRKİYE GENELİ PARTİLERİN OY DAĞILIMI (YÜZDE ÜZERİNDEN) NASIL OLUR?
AK PARTİ %44.6
CHP %25.3
İYİ PARTİ %11.3
HDP %9.5
MHP %5.3
SAADET PARTİSİ %1.6

CUMHURBAŞKANLIĞI 1.TUR OY DAĞILIMI NASIL OLUR?
Recep Tayyip Erdoğan %52. 3
Muharrem İnce %27.7
Meral Akşener %9.6
Selahattin Demirtaş %9.3
Temel Karamollaoğlu %2.9
Doğu Perinçek %0,1

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hayır
RECEP TAYYİP ERDOĞAN
MUHARREM İNCE

AK PARTİ %44.6
CHP %25.3
İYİ PARTİ %11.3
HDP %9.5
MHP %5.3
SAADET PARTİSİ %1.6

Muharrem İnce %27.7
Meral Akşener %9.6
Selahattin Demirtaş %9.3
Temel Karamollaoğlu %2.9
Doğu Perinçek %0,1
Hem hayır diyip hem aday belirlemişsin, kendin bile inanmadıysan demek. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Pek siyaset konuşmayı sevmem o yüzden bilmemen normal ama forumda bazı tartışmalarım olmuştu denk gelmemişsin demek ki :A
Çok siyasi konulara bakmıyorum ondandır. Bu seçimde biraz yorum yaptım tek :A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Çok fanatik olmasa da Erdoğan'a yakındır eskici, ben de çok katılmasam da siyasi tartışmalara eskiciyle bir iki tartışmamız olmuştu şaka yollu oradan biliyorum :A

Dosi ben de seni bilmiyorum, söylemiyor musun yoksa ben mi denk gelmedim :A Yaptığın tahminlerden yola çıkarsak Akp'ye yakın gibi duruyorsun ama :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayır
RECEP TAYYİP ERDOĞAN
MUHARREM İNCE

AK PARTİ %44.6
CHP %25.3
İYİ PARTİ %11.3
HDP %9.5
MHP %5.3
SAADET PARTİSİ %1.6

Muharrem İnce %27.7
Meral Akşener %9.6
Selahattin Demirtaş %9.3
Temel Karamollaoğlu %2.9
Doğu Perinçek %0,1
Resmi sonuçlar açıklandıktan sonra tahminini yapsaydın ya, niye bu kadar acele ettin :A Bir de hayır deyip aday göstermiş ikinci tura ya trollemediğin bir burası kalmıştı :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Çok fanatik olmasa da Erdoğan'a yakındır eskici, ben de çok katılmasam da siyasi tartışmalara eskiciyle bir iki tartışmamız olmuştu şaka yollu oradan biliyorum :A

Dosi ben de seni bilmiyorum, söylemiyor musun yoksa ben mi denk gelmedim :A Yaptığın tahminlerden yola çıkarsak Akp'ye yakın gibi duruyorsun ama :A
@Dosi nin pek umrunda değil gibi kim kazanırsa kazansın bana ne diyor :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben İsveç'de olsam benim de umrumda olmazdı :A Hele dün Almanya maçını izliyordum, tribünde bir kızlar vardı var ya görmen lazım :A Onların olduğu yerde yaşasam Tayyipmiş Kılıçdarmış banane derdim ne yaparlarsa yapsınlar :A @Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Yorumumda okadarda gönlümden geçen değil, tahmini dedim. Biz burda tahminde bulunacağız, sevdiğimiz kişileri birinci göstermek değil. :A

Aslında eskici iyi tespit yapmış. Kim kazanırsa üzülmem yada sevinmem ama umarım ülkemi için hayırlı kişi gelir.
Bir taraf hafif ağır basıyor bende ama bende fanatiklik yok. Ben Türkiye'de yaşamadığım için şu bu diyemem. Sadece burdaki liderlerin, halkın Erdoğan ve diğer partilere bakış açısı hakkında yorumlarda bulunabilirim :D ve internette iki taraf içinde yazılan çizilene bakmıyorum. Bu tarz oyunlar kolay oluyor. Senle eskici kanlı bıçaklıysan ve ben ikinizide sevniyorsam çok kolay 3. kişi olarak sizi birbirinize düşürebilirim :A

üff baya yazdırdınız ha :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben İsveç'de olsam benim de umrumda olmazdı :A Hele dün Almanya maçını izliyordum, tribünde bir kızlar vardı var ya görmen lazım :A Onların olduğu yerde yaşasam Tayyipmiş Kılıçdarmış banane derdim ne yaparlarsa yapsınlar :A @Dosi
Aynen öyle Türkiye'de yaşamasam neden ilgileneyim ki bu konularla :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sende kendince haklısın :A:A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yorumumda okadarda gönlümden geçen değil, tahmini dedim. Biz burda tahminde bulunacağız, sevdiğimiz kişileri birinci göstermek değil. :A

Aslında eskici iyi tespit yapmış. Kim kazanırsa üzülmem yada sevinmem ama umarım ülkemi için hayırlı kişi gelir.
Bir taraf hafif ağır basıyor bende ama bende fanatiklik yok. Ben Türkiye'de yaşamadığım için şu bu diyemem. Sadece burdaki liderlerin, halkın Erdoğan ve diğer partilere bakış açısı hakkında yorumlarda bulunabilirim :D ve internette iki taraf içinde yazılan çizilene bakmıyorum. Bu tarz oyunlar kolay oluyor. Senle eskici kanlı bıçaklıysan ve ben ikinizide sevniyorsam çok kolay 3. kişi olarak sizi birbirinize düşürebilirim :A

Yazmak varmış demek ki içinde :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Yok ya ne kanlı bıçaklı olacağız, ben pek takmam böyle şeyleri @eskici de öyle :A

Mesela Doğu ile tamamen zıtız ve siyaset konularında ne kadar aktif olduğunu biliyorsun onun zaten ona rağmen sıvacı yoldaşlığımıza devam ediyorsak eskici ile bizi birbirimize düşürme konusunda hiç şansın yok :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...