NOW Savaşçı - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni oyuncuların hepsi çok iyi, şimdiye kadar sırıtmadılar hiç. Savaş&Görkem ikilisini de çok sevdim. :A :bhr:

Bu arada hem özetsiz başlattı, hem de 1 saat 45 dakika içerisinde 2 reklam verdi. Hiç yapmadığını yaptı FOX.
------

@Zeyno45 Bektaş Subaşı tak tak indiriyor. :A Bu arada soyadı bir mesaj olabilir mi? (b)

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
@Zeyno45 Bektaş Subaşı tak tak indiriyor. :A Bu arada soyadı bir mesaj olabilir mi? (b)
[/QUOTE]

aman olmasın sakın Erkan kendi ayakları üzerinde daha güzel yükselir başka isme ihtiyacı yok hele ex olanlara hiç ;)

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Şimdi sarıp izlemeye başladım da bunlar tüm ekibi öldürmeşler he. Bari tayinleri falan çıksaydı bu çok ağır oldu. Bu ekip tutmazsa geri getirirdiniz. Yapım cidden büyük risk aldı. Maç devam ederken özetsiz yayına başlamaları da bence kötü oldu. Yarın istedikleri açılış gelmeyebilir.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ne alaka ya? :eek: Göktürk'ün ailesi gitti. En azından kaçırırlar, öyle tehdit ederler diye düşünmüştüm ben. Çok saçma oldu bu ilk bölümden.
------

Suikastçi Göktürk Albay çıktı? :o Ne oluyor şimdi. Anlamadım.

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son düzenleme:
  • Harika
  • Beğendim
Reactions: Zeyno and Ege Bartu

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Remy'i öldürkleri sahnede fonda çalan şarkıyı Börü'de kullanmışlardı. Burada da kullanılması mutlu etti.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Neyi kınarsan başına geliyormuş. :A Camdaki Kız'ın zoomlarına laf ettik, burada da aynısı yapıldı. Umarım gelecek bölümlerde düzeltilir. Ayrıca yavaş çekim sahneleri de rahatız etti beni.

Bunların dışında göze batan pek bir şey yoktu, Serenay Aktaş yerine Dilara Büyükbayraktar olsa çok iyi olurdu. :A Umarım iyi reytingler alır da, yoluna emin adımlarla devam eder.

Bölümü de Türkiye'ye açık şekilde yüklemişler:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Dizi gereksiz bir uzundu. Çok zorlama sahneler vardı. Ne kadar soğuk olsam da Ekin Mert Daymaz ve Erkan Meriç role olmuşlar. Anıl Tetik biraz zorlama gibi ama Serenay Aktaş hiç olmamış. Bir kere yüzünde o askeri sertlik yok. Oyunculuk da olmayınca açığı kapatamıyor. Başak time girse daha iyiydi.

Albay Göktürk meselesinde iki tahminim var. Ya ikizi çıkacak ya da zamanında gördüğü bir işkence yüzünden beyni yıkanmış ve gelen bir komutla istemediği şeyler yapıyor olabilir. Gereksiz sahneleri çıkartıp daha çok aksiyon koyulursa dizi gündeki erkek seyirci açığını kapatabilir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Dizi gereksiz bir uzundu. Çok zorlama sahneler vardı. Ne kadar soğuk olsam da Ekin Mert Daymaz ve Erkan Meriç role olmuşlar. Anıl Tetik biraz zorlama gibi ama Serenay Aktaş hiç olmamış. Bir kere yüzünde o askeri sertlik yok. Oyunculuk da olmayınca açığı kapatamıyor. Başak time girse daha iyiydi.

Albay Göktürk meselesinde iki tahminim var. Ya ikizi çıkacak ya da zamanında gördüğü bir işkence yüzünden beyni yıkanmış ve gelen bir komutla istemediği şeyler yapıyor olabilir. Gereksiz sahneleri çıkartıp daha çok aksiyon koyulursa dizi gündeki erkek seyirci açığını kapatabilir.
İkizi değil de klonu gibi bir şey çıktı. Başka türlüsü olmazdı zaten.

Bölüm genel olarak iyiydi. Aksiyon yeterli sevideydi. Serenay Aktaş diziden çıkarsa daha da iyi olur. Timde yerini Başak Astsubay ile doldurabilirler.