Sandık Kokusu'na Sürpriz Konuk! | Show TV

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,112
Puanı
410
Aynen öyle. Sina bana benzeyen bir sevgilisi vardı aynı dizi de falan demişti :F
images (2) (25).jpeg

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,439
Puanı
860

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,515
Puanı
280
omer sonrasi -ozellikle *inci taneleri imdadima yetisti. . . seruven harika basladi ve oyle de ilerliyor.....

simdilik guncel listem : inci taneleri, sandik kokusu, yabani , gaddar.
Ömer'i bıraktın değil mi? Kendi adıma 42 sondu. Gülizar Irmak tekrar gelir veya Deniz senaryoya veda ederse tekrar bakarım ama dizinin bütün matematiği kayboldu. En son fragmana baktıysan Nisa tü kaka gibi gösterilmiş. 😒 Hakan da melek.

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
407
Puanı
104
Ömer'i *bıraktın değil mi? Kendi adıma 42 sondu. Gülizar Irmak tekrar gelir veya Deniz senaryoya veda ederse tekrar bakarım ama dizinin bütün matematiği kayboldu. En son fragmana baktıysan Nisa tü kaka gibi gösterilmiş. 😒 Hakan da melek.
oncelikle , tekrardan merhabalar sevgili hobbit dizidasim.

* . evet. en son yorum ekledigim bolum den beri biraktim malesef.
daha da once birakacaktim da kimi oyuncular/oyunculuklar hatrina katlandim. o gunlerde de dedigim gibi -dizi bold *dark bir sekle burunecegini belli ediyordu.....ilk sezon kimyasina bu denli radikal bir degisimli dokunus yapmamalari gerekiyordu. ki, buna ragmen bir cok izleyiciyi de bold degisen hikayeden bagimsiz -kaliteli oyunculuklar dolayli tv onunde tutuyordu ,
< o da bir yere kadar. . . gelinen durum -son bolumlerin reytingleri benim acimdan surpriz degil.malesef beklenen gidisat.

hatirlarsan bi yorumum da suna benzer bir seyler yazmistim ;
dizinin ilk sezonu ile alakasiz bir 2.sezon dunyasi yapilmaya calisiliyor, , ,dolayisiyla 2.sezon omer dizisi bambaska bir isimle ekran da olsa siritmaz , cunku ilk sezonun dunyasiyla alakasiz bir denklem kurulmaya calisiliyor, bu da ilk sezonki o naif kurulan iklime cok ters bir yol.
< bu yorumu uzun sure once yapmistim yeni sezon baslarinda.
velhasil , yazik oldu guzelim diziye.

-

fragmana bakmadim, ama bolumun bazi yorumlarina nette denk geldim. biraktigimdan bugune degisen bir sey yok. yine bayagi elestiri mevcut. suanki senaristin gitmesini isteyenler, ilk sezonki hikaye ve naifligi ,samimiyetin geri gelmesini isteyenler. -gulizar nolur geri gel -mesajlari - en one cikan yorumlar gordugum kadariyla. << boyle bir sey gecmiste oldu mu ? > eski senarist geri gelmesi durumu. . . ben bugune dek denk gelmedim. sen geldin mi ? .her halukar da bence mevcut senaristle devam ederler, git gide dusen reyting vs derken final haberi yakin donem de olursa surpriz olmaz.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,515
Puanı
280
oncelikle , tekrardan merhabalar sevgili hobbit dizidasim.

* . evet. en son yorum ekledigim bolum den beri biraktim malesef.
daha da once birakacaktim da kimi oyuncular/oyunculuklar hatrina katlandim. o gunlerde de dedigim gibi -dizi bold *dark bir sekle burunecegini belli ediyordu.....ilk sezon kimyasina bu denli radikal bir degisimli dokunus yapmamalari gerekiyordu. ki, buna ragmen bir cok izleyiciyi de bold degisen hikayeden bagimsiz -kaliteli oyunculuklar dolayli tv onunde tutuyordu ,
< o da bir yere kadar. . . gelinen durum -son bolumlerin reytingleri benim acimdan surpriz degil.malesef beklenen gidisat.

hatirlarsan bi yorumum da suna benzer bir seyler yazmistim ;
dizinin ilk sezonu ile alakasiz bir 2.sezon dunyasi yapilmaya calisiliyor, , ,dolayisiyla 2.sezon omer dizisi bambaska bir isimle ekran da olsa siritmaz , cunku ilk sezonun dunyasiyla alakasiz bir denklem kurulmaya calisiliyor, bu da ilk sezonki o naif kurulan iklime cok ters bir yol.
< bu yorumu uzun sure once yapmistim yeni sezon baslarinda.
velhasil , yazik oldu guzelim diziye.

-

fragmana bakmadim, ama bolumun bazi yorumlarina nette denk geldim. biraktigimdan bugune degisen bir sey yok. yine bayagi elestiri mevcut. suanki senaristin gitmesini isteyenler, ilk sezonki hikaye ve naifligi ,samimiyetin geri gelmesini isteyenler. -gulizar nolur geri gel -mesajlari - en one cikan yorumlar gordugum kadariyla. << boyle bir sey gecmiste oldu mu ? > eski senarist geri gelmesi durumu. . . ben bugune dek denk gelmedim. sen geldin mi ? .her halukar da bence mevcut senaristle devam ederler, git gide dusen reyting vs derken final haberi yakin donem de olursa surpriz olmaz.
Yalı Çapkını dizisinde geri döndü diye biliyorum en son. Ama başka bende hatırlamıyorum şuan..

• Okudum
Reactions: Dante