Sanal Survivor yapıyorum beyler toplaşın

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Aslında bizim forumda eskiden yer alan flash oyunlar özelliği yeniden açılabilir. Oradaki puanlara göre olabilir elemeler :)

Aklımdan geçmedi değil :) onu düşünüyordum şimdi eskiden olduğu gibi yaparız,bir oyun seçilir oynanır zaten otomatik gösteriyor sıralamayı ordanda seçilir.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Benide kırmızı takıma yaz hacı tabi sorun olmazsa kırmızılar 3 kişi diye söyledim...

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Hadi gençler kapışalım kozlarımızı terleri soğutmayalım hadi ama canlanın :D

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Oh yeah I like it so much.Survıvor'ın S'sini çiziyorum R'sini çiziyorum nokta koyuyorum işte Gerçek Survıvor budur OH YEAH! Evett başlasın artık.Survıvor demek flash oyunlarda kırmızı takımla mavi takımın yarışması,Ve kırmızı takımın daima kazanması demektir.Kırmızı takım olarak hepinizi sileceğiz bu adadan OH YEAHH! :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oh yeah I like it so much.Survıvor'ın S'sini çiziyorum R'sini çiziyorum nokta koyuyorum işte Gerçek Survıvor budur OH YEAH! Evett başlasın artık.Survıvor demek flash oyunlarda kırmızı takımla mavi takımın yarışması,Ve kırmızı takımın daima kazanması demektir.Kırmızı takım olarak hepinizi sileceğiz bu adadan OH YEAHH! :D

Fazla kaptırmışsın sen olaya :D