Samsung Yeni Katlanılabilir Telefonunu Tanıttı! ''Galaxy Fold''

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Samsung Galaxy Fold, Galaxy S10, S10Plus ve S10e modellerini San Francisco'da düzenlenen bir etkinlikle tanıttı.

Galaxy Fold teknik özellikleri
Ana ekran: Ana ekran: 7.3 inç QXGA+ Dinamik AMOLED (4.2:3)

Kapak ekranı: 4.6 inç HD+ Super AMOLED (21:9)

İşlemci: Snapdragon 855

Bellek: 12 GB RAM LPDDR4x

Depolama alanı: 512 GB

Ana kamera: Ultra geniş açı 16 MP, f/2.2 // Geniş açı 12 MP (2PD), f/1.5 – f/2.4, OIS // Telefoto 12 MP f/2.4, OIS

Kapak kamerası: 10 MP (2PD), f/2.2

Ön kamera: Geniş Açı 10 MP (2PD) f/2.2 // RGB Derinlik 8 MP f/1.9

Batarya: 4.380 mAh

İşletim sistemi: Android 9.0 Pie

Fiyat: 1980 dolar

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şüphesiz son yıllarda telefonlara gelmiş en büyük yenilik. Fakat sanki biraz daha gelişmeye açık bir teknoloji. Kapalı hali kalın, kaba ve kullanışsız gibi. Açık hali de fazla kareye yakın, bir şey izlerken tuhaf gelecek gibi ama yanlış izlenim de olabilir görmek lazım. :)

Tabii hepsinden önemlisi fiyatı. 14 000 ₺ falan olur herhalde buralarda ki bir Android telefona asla o fiyat verilmez. iPhone'a da verilmemeli tabii. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Son yılların en önemli teknolojilerinden biri oldu bu kesinlikle. Yeni bir telefon devrinin başlangıcı olabilir. Samsung bu hamleyle Apple gibi faiş fiyata boş yapmadığını göstermiş oldu.

Telefonu incelemrye gelirsem açık ve güncel hali çok iyi duruyor ama kapalı hali çok kalın ve eski model çıkmış ilk dokunmatik telefonlara benziyor. İlerde geliştirirlerse büyük ilgi görebilir. :D @Harunnn60

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Son yılların en önemli teknolojilerinden biri oldu bu kesinlikle. Yeni bir telefon devrinin başlangıcı olabilir. Samsung bu hamleyle Apple gibi faiş fiyata boş yapmadığını göstermiş oldu.

Telefonu incelemrye gelirsem açık ve güncel hali çok iyi duruyor ama kapalı hali çok kalın ve eski model çıkmış ilk dokunmatik telefonlara benziyor. İlerde geliştirirlerse büyük ilgi girebilir. :D @Harunnn60
Kapalı hali o eski takoz telefonlar gibi açık hali cidden iyi. :D Samsung geliştirir zaten bunu. :A

Benim favorim hala S9 :A

• Beğendim
Reactions: kerem

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sen Huawei’nin tanıttığını gördün mü asıl? Katlanabilir telefon tanıttılar bugün, bundan çok daha başarılı buldum ben. :A
Gördüm evet onlar daha başarılı. :F Samsung bence şok olmuştur. :F

Apple hiçbir şey yapamadı çok şükür devri bitiyor artık. :Z Hem Çinliler hem Koreliler sıkıştırır bundan sonra. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gördüm evet onlar daha başarılı. :F Samsung bence şok olmuştur. :F

Apple hiçbir şey yapamadı çok şükür devri bitiyor artık. :Z Hem Çinliler hem Koreliler sıkıştırır bundan sonra. :A

Bunlar konsept daha ya, deli gibi satalım kaygısı ile yapılmadığı için çok etkilenmez Samsung. :A

Apple, yeni telefonlarını Eylül’de tanıtıyor. Vakti var daha, ayrıca son telefonlarına çentik koydular, ondan beridir çentikli telefonlar geldi. Apple’ın devri bitmez yani kolay kolay ki yazılımsal olarak hala en iyi Android telefondan bile daha iyi durumda bana kalırsa. :A Performans olarak son Iphone cihazları bunların hepsinden hala daha önde. :A Tasarımsal olarak geride olsa bile çıkış tarihi olarak arada fark var, Eylül ayını beklemek gerek eleştiri için o anlamda da. :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bunlar konsept daha ya, deli gibi satalım kaygısı ile yapılmadığı için çok etkilenmez Samsung. :A

Apple, yeni telefonlarını Eylül’de tanıtıyor. Vakti var daha, ayrıca son telefonlarına çentik koydular, ondan beridir çentikli telefonlar geldi. Apple’ın devri bitmez yani kolay kolay ki yazılımsal olarak hala en iyi Android telefondan bile daha iyi durumda bana kalırsa. :A Performans olarak son Iphone cihazları bunların hepsinden hala daha önde. :A Tasarımsal olarak geride olsa bile çıkış tarihi olarak arada fark var, Eylül ayını beklemek gerek eleştiri için o anlamda da. :A
Hayır bu sene çıkartmayacak Apple. :A 2020 senesinde. :A

Bende Apple kullanıyorum ama sıktı artık. :A Rahat müzik indiremiyoruz, androidi özledik. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hayır bu sene çıkartmayacak Apple. :A 2020 senesinde. :A

Bende Apple kullanıyorum ama sıktı artık. :A Rahat müzik indiremiyoruz, androidi özledik. :A

Ben memnunum Apple'dan ya, Android bir telefonu Apple'ı kullandığın süre kadar kullanamıyorsun. Kullansan bile aynı performansı almak pek mümkün değil. :A

• Güldürdün