"Sakla Beni" Final Yapıyor! | Star TV

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,387
Puanı
860
Çok bile sürdü :A Uraz Kaygılaroğlu, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci kaliteli projelerde görmek dileğiyle :Z :Z

• Beğendim
Reactions: offensive

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,197
Puanı
460
Dizi Total'de 6 reytingi gördükten sonra düşmeye başladı ve İnci Taneleri'nin gelmesiyle dibi boyladı, Yan Oda gibi aniden final haberi almaktansa 26'ya tamamlamaları bile başarı. AB'de yokları oynuyordu son haftalarda...

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bu dizinin tam olarak anlatmak istediği neydi acaba? Yani ana hikayesi çok zayıftı ve uzun vadede ne beklentileri vardı merak ediyorum.
Bir ara boşluktan baya 5+ alıyordu amma son 2 aydır 3 reytingle devam ediyor. Kanal final kararı için çok bile bekledi bence.

• Aynen
Reactions: SafNac

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
223
Puanı
54
Star Tv, bu reytinglerle diziye final kararı almak için çok bile bekledi.

Mesela Yan Oda 4.bölümde final bile yapamadan yayından kaldırıldı. Ömer AB grubunda iki haftadır 2.90 ve 2.80 reytinge düştüğü için 6 Mayıs'ta final kararı alındı.

Sakla Beni'nin son zamanlardaki reytinglerine göre kanal iyi tolerans gösterdi.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,170
Puanı
1,060
Star Tv, bu reytinglerle diziye final kararı almak için çok bile bekledi.

Mesela Yan Oda 4.bölümde final bile yapamadan yayından kaldırıldı. Ömer AB grubunda iki haftadır 2.90 ve 2.80 reytinge düştüğü için 6 Mayıs'ta final kararı alındı.

Sakla Beni'nin son zamanlardaki reytinglerine göre kanal iyi tolerans gösterdi.
Her şeye rağmen iki sezon kanalı iyi sırtlayan bir diziyi Haziran'da bitirebilirlerdi.