Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Dizi 10 bölüm diye açıklandı, o nedenle öyle söyledim. İkinci sezonu da olur fazlası olmaz bence. :D

Öyle sürükleyiciliği olan bir iş değil bence. Orijinali epey sağlam bir işmiş, merak ettim doğrusu.

10 bölümde kalmaz diye düşünüyorum bakalım anlarız yakında :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
SAKLI - 10 BÖLÜM YORUMU:

Bir haftaya yayarak diziyi izledim, öncelikle beklediğimi karşılamadığını söylemem lazım. Yani ne anlattı, neyi anlatmaya çalıştı, sonu nasıl bitti, hikaye nasıl yansıtıldı vb. sorulara yanıt bulamadım. Birçok olay havada kaldı, sonu da aynı şekilde belirsiz bitti. İkinci sezon gelecektir diye düşünüyorum.

Fırat Çelik'i severim ama diziye olmamış bence, başrol oyuncusu değil de yan rollere daha çok yakıştırıyorum. Oyunculuğunu beğenemedim mi karaktere mi olmamış çözemedim açıkçası. Hazar Ergüçlü ile hiç uyumlu bulamadım, yakışmamışlar maalesef. Aşk yaşayan iki karakter izledik ama o aşkı, o çekimi hiç hissedemedim. İzleyici olarak bana yansımadı.

Hazar Ergüçlü'yü de severim ama onu da karaktere yakıştırdığımı söyleyemem. Yaşadıklarını hiç hissedemedim, o duygular bana hiç geçmedi. Fırat Çelik ile uyumları olmamış.

Ahmet Rıfat Şungur dizinin en iyi ismiydi, çok iyi oyuncu. 'Volkan' karakterine de çok yakışmıştı, çok beğendim. Keşke daha fazla sahnesi olsa da izleseydik. Açıkçası Hazar Ergüçlü ile daha fazla yakışmışlar, bu ikiliyi izlemek isterdim.

Defne Kayalar da rolüne çok yakışmıştı, çok iyi oyuncu zaten. İsmail Ege Şaşmaz sürprizlerden biriydi, daha fazla görmek isterdim sezonda. Nur Sürer zaten usta oyuncu. Genel olarak yan kadroyu sevdim.

Ama asıl hikayeyi oluşturan Aslı ve Ozan aşkını bulamadım, bu aşk gerçekten 'saklı' kalmış. Dizideki karakterlerin gözünden bir yarıyı izleme olayı ilk bölümler güzel geldi ama sonradan aradığımız sorulara cevap vermek yerine tekrar ettirdiğini görünce bir anlam ifade etmedi. Aynı sahneleri bir kez daha izlemiş gibi olduk. Hiç gerek yokmuş, yenilik katılmaya çalışılmış ama başarılı olunamamış.

Ozan neden tutuklandı? Öldürülen isim kim? Ozan araba olayını neden gizlemek istedi ve o adama para verdi? Serkan ve Su ne zaman yakınlaştı, onların arasında neler oldu? Öldürülen isim Serkan mı Volkan mı Beril mi ya da başkası mı? Yani o kısım açıklansaydı bari.

İlk bölümlerin tadını daha çok sevdim, son bölümleri pek sevemedim. Genel olarak beklediğime değmedi, başrollerin uyumunu ve yaşadıklarını sevemedim de hissedemedim de. Genel olarak anlamlandıramadım da. Havada çok boşluk kaldı. Halbuki çok tekrar edilen olay vardı, onları o kadar tekrar etmek yerine daha fazla ilerleme sağlanabilirdi. Tüm ekibin emeklerine sağlık...

Dizinin jenerik şarkısını beğendim, Sena Şener çok güzel seslendirmiş.

5/10

Bölümlerini tamamladım spoiler içinde yazdığın bir konu vardı soru sormuşsun onun cevabını verecem aslında 9 ve 10.bölümde sorduğun sorunun cevabı vardı açıklanmıştı ama dikkatli izlememişsin galiba ama önce senin aksine Hazarla Fıratın uyumunu çok sevdim bence gayet uyumlu olmuşlar 10 bölümüde çok sevdim onu söylemek istedim gelelim vereceğim cevaba:
Öldürülen isim Serkan komiser bunu 9.ve 10.bölümde net bir şekilde maktül diyerek Serkan soyadınıda dedi ama unuttum kim öldürdü diyerek söyledi öldürülen o bunu izleyip senin o mu bu mu öldü gibi sormana şaşırdım eğer doğrusu ise öldürende Ozan sanırım arabasıyla çarpmış öldürmüş gibi anladım ben çünkü Ozan araba kazası deyip durdu

Kendi yorumuma gelince dizi saklı yaşanan bir aşkı ve etrafından dönen olayları kadın erkek gözünden anlatıyor bence bunuda etkileyici şekilde anlatmış olayları bir kadın ve erkeğin gözünden izlemek değişik bir duyguydu yani bir ilişkiyle yaşanan olaylara bir kadın nasıl bir erkek nasıl bakıyor arada farkı çok net bir şekilde göstermiş bir dizi bu yönden çok sevdim diziyi diğer sezonları merakla bekliyorum..

senin aksine yiğitcim ben çok sevdim diziyi

Son düzenleme:
  • Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölümlerini tamamladım spoiler içinde yazdığın bir konu vardı soru sormuşsun onun cevabını verecem aslında 9 ve 10.bölümde sorduğun sorunun cevabı vardı açıklanmıştı ama dikkatli izlememişsin galiba ama önce senin aksine Hazarla Fıratın uyumunu çok sevdim bence gayet uyumlu olmuşlar 10 bölümüde çok sevdim onu söylemek istedim gelelim vereceğim cevaba:
Öldürülen isim Serkan komiser bunu 9.ve 10.bölümde net bir şekilde maktül diyerek Serkan soyadınıda dedi ama unuttum kim öldürdü diyerek söyledi öldürülen o bunu izleyip senin o mu bu mu öldü gibi sormana şaşırdım eğer doğrusu ise öldürende Ozan sanırım arabasıyla çarpmış öldürmüş gibi anladım ben çünkü Ozan araba kazası deyip durdu

Kendi yorumuma gelince dizi saklı yaşanan bir aşkı ve etrafından dönen olayları kadın erkek gözünden anlatıyor bence bunuda etkileyici şekilde anlatmış olayları bir kadın ve erkeğin gözünden izlemek değişik bir duyguydu yani bir ilişkiyle yaşanan olaylara bir kadın nasıl bir erkek nasıl bakıyor arada farkı çok net bir şekilde göstermiş bir dizi bu yönden çok sevdim diziyi diğer sezonları merakla bekliyorum..

senin aksine yiğitcim ben çok sevdim diziyi
Verdiğin spoileri ben sonradan bir yorumda görmüştüm, evet benim dikkatimden kaçmış. Sorgulama sırasında bazen sıkılıyordum, o kısmı kaçırmışım. Dediğin gibi kaza sahnesiyle o olay yaşanmıştır diye düşünüyorum ben de...

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Verdiğin spoileri ben sonradan bir yorumda görmüştüm, evet benim dikkatimden kaçmış. Sorgulama sırasında bazen sıkılıyordum, o kısmı kaçırmışım. Dediğin gibi kaza sahnesiyle o olay yaşanmıştır diye düşünüyorum ben de...

Aynen öyle bakalım ikinci sezon ne zaman gelecek

• Beğendim