Sahipsizler - Tanıtım Fragmanı | Star TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,035
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1500x500

Star TV, OGM Pictures imzalı yeni dizisi 'Sahipsizler'i tanıtım fragmanı ile duyurdu.

Yönetmen koltuğuna Cem Karcı'nın oturduğu, senaryosunu Selin Arapkirli, Ramazan Demir, Özgür Ağaoğlu ve Elif Hamamcı'nın kaleme aldığı dizi, 6 kardeşin etkileyici hikayesini izleyici ile buluşturacak.

Sahipsizler, yakında Star TV'de!

• Harika
Reactions: Angelica
Oluyor arada, hafızada o kadar gerekli gereksiz bilgi ile dolu olunca tabii. :A
Şu an okulda sorumlu olduğum 100 öğrencinin ismini öğrenmekle meşgulüm:A bunlara bi de arada gelen 20 öğrenciyi ekleyelim. yaz öncesi bir o kadar öğrenmiştim. Bölüm değiştirdik şimdi yine iş çıktı bana. Bi de bunların velilerinin simasını ezberlemek gerekiyor sjjsjsjjsj

Şu an okulda sorumlu olduğum 100 öğrencinin ismini öğrenmekle meşgulüm:A bunlara bi de arada gelen 20 öğrenciyi ekleyelim. yaz öncesi bir o kadar öğrenmiştim. Bölüm değiştirdik şimdi yine iş çıktı bana. Bi de bunların velilerinin simasını ezberlemek gerekiyor sjjsjsjjsj
Sen böyle deyince aklıma geldi şimdi, bende sınıftaki herkesin okul numarasını ezberlemiştim. Yoklama falan alınmıyordu, olmayanların numarasını söylüyordum ben hep. :A Allah kolaylık versin, hem öğrenci hem veli uğraşmak bir hayli zor.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Sen böyle deyince aklıma geldi şimdi, bende sınıftaki herkesin okul numarasını ezberlemiştim. Yoklama falan alınmıyordu, olmayanların numarasını söylüyordum ben hep. :A Allah kolaylık versin, hem öğrenci hem veli uğraşmak bir hayli zor.
Senin okul maceran ne? Öğrenci iken mi?

Ya sorma, bizim okulda bide çok fazla özel öğrenci var. kalabalık bir okul. Bazı sınıflar iyi ama aileler zor, bazıları tam tersi.
Şimdilik idare ediyorum bir şekilde :A

• Üzücü
Reactions: Emre Ozansoy
Senin okul maceran ne? Öğrenci iken mi?

Ya sorma, bizim okulda bide çok fazla özel öğrenci var. kalabalık bir okul. Bazı sınıflar iyi ama aileler zor, bazıları tam tersi.
Şimdilik idare ediyorum bir şekilde :A
Aynen, öğrenci iken. Hoş şimdi de öğrenciyiz de daha. :A

Çocuklar ile uğraşmak aileler ile uğraşmaktan daha kolaydır, insanı çileden çıkarıyorlardır eminim.

• Aynen
Reactions: Dosi
Faruk Turgutun reportajini hatirladim

Simdiki projeler bir birinin tekrari

Ve her zaman oyuncu ile calisirim laflari ...ogm ye kafa atmis 🤣

Iyyyy totalin dibi geliyor izleyeceklere sabır diliyorum.

Geçen sene atv de değil miydi bu dizi cuma akşamları çıkıyordu :F

Kanatsız Kuşlar :A edit: Ateş Kuşları
tanıtım etkileyici olmuş. Dram sevenleri kendine çeker.
@Angelica , elinde mendil geliyor. :A
İsimleri karıştırmışım @Emre Ozansoy :A
------

Her neyse, içerikler isimler benzer olunca kafa karışıyor :A Kanatsız Kuşları biraz izlemiştim :A
İlk okulda kümeler dersi oluyor ya onun gibi kapsayan küme. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx