kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
1,060
20. BÖLÜM YORUMLAMAM

#Sadakatsiz dizi artık eskisi gibi güzel değil 2 haftadır. Umarım bir an önce kendini toparlar hemen dizi! Sinan'ın diziye katılması çok saçmaydı. Bir an önce gitmeli. Asya-Turgay yakınlaşması vardı birden bu Sinan geldi. Hiç iyi olmadı haberleri yok! Volkan, Derin'i sevmiyor ki halen gözü Asya'da! İğrenç adam! Bahar o yeni gelen kişiyle aşk yaşayacaktır. Gönül-Haluk cephesi heyecanlı gidiyor. Selçuk yapsın o aileye, hak ediyor onlar! Bölüm iyi değildi umarım hemen toparlarlar ilk başta dediğim gibi yoksa bırakacağım izlemeyi netten.

@slhttnmtl @Angelica

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragmanı paylaştım ama izlemeyi unutmuşum, biraz önce kanal değiştirirken denk geldim. :A Derin hala daha bir şeyler demeye çalışıyor, ama sonu hüsran. Asya o videoyu attı mı tamamdır iş. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Kanal D’nin sevilen dizisi “Sadakatsiz” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği dizinin yeni bölümünün konusu şöyle; (21.Bölüm)

Selçuk’un Haluk’un oğlu olduğunu ilan etmesi herkeste büyük bir şok etkisi yaratırken Gönül Güçlü’nün beklenmedik planı gündeme bomba gibi düşer. Kendisini umulmadık bir krizin ortasında bulan Asya’yı Selçuk’la yeniden bir araya getiren gelişme merak uyandırır. Asya ve Sinan konusunda sınırları zorlamaktan çekinmeyen Volkan’ın son hamlesinin arkasında yatan tedirgin edici gerçek nedir?