Saçımı Uzatıp Bağlamayı Düşünüyorum

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,037
Puanı
710
En son okul açıldığı zaman gitmiştim berbere, o zamandan beri saçımı uzatmayı düşünüyorum. Aslında hep böyle bir fikrim vardı, ancak hep hayal olarak kaldı gerçekleştiremedim biraz daha uzamasını bekleyeceğim. Bu fikri devam ettirmek için bir konu açayım dedim, hem tarihi felan hatırlarım en azından gibisine düşünüyorum. Eğer saçı uzun olanlar varsa deneyimlerini benle paylaşabilirse çook iyi olur. Toplumumuz biraz kötü bakıyo bu tarz şeylere ama umrumda değil. :A
------

Fikirleri olan belirtsin hayrına. :A

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği
Toplumun iyiliğini kötülüğünü boşver uzat, istiyorsun sonuçta. Ben 2 buçuk yıldır uzun kullanıyorum, zorluğu çok oluyor ama aslında daha da rahat bir yandan. :A Bu arada gerçi o genellikle küçük çocukların başına geldiğinden sen yaşamazsın büyük ihtimalle ama kız zanneden çok cahil insancıklarımız var, olursa da bir süre takılırsın sonra gülüp geçeceksin zaten. :A

Bu arada aile baskısı (aynı evde yaşamadığın kişiler dahil) çok olur boyun eğmemen lazım, sonra alışıyorlar ama yine kestir kestir artık derler. :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan
Toplumun iyiliğini kötülüğünü boşver uzat, istiyorsun sonuçta. Ben 2 buçuk yıldır uzun kullanıyorum, zorluğu çok oluyor ama aslında daha da rahat bir yandan. :A Bu arada gerçi o genellikle küçük çocukların başına geldiğinden sen yaşamazsın büyük ihtimalle ama kız zanneden çok cahil insancıklarımız var, olursa da bir süre takılırsın sonra gülüp geçeceksin zaten. :A

Bu arada aile baskısı (aynı evde yaşamadığın kişiler dahil) çok olur boyun eğmemen lazım, sonra alışıyorlar ama yine kestir kestir artık derler. :A
Beni ezeni bende ezerim :Z Hakkımı yedirmem kimseye :bhr:
Ailemin annemin babamın karışacağını sanmıyorum ancak akrabalar karışabilir cevaplarını da alırlar :A Zamanında uzatmadım pek aslında uzattığımda da gıcık olup kesiyodum artık yok öyle bir dünya kendimi uzun saçlı daha çok seviyorum + toplumumuz kadar geri kafalı yok :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
Valla tipini bilmiyorum o yüzden yakışır yakışmaz diyemem ama kendi isteğin önemli bence :A Mesela ben hep kısa tutarım genelde ama bir arkadaşım vardı onun hep uzatırdı kestirmek istemezdi.

Valla tipini bilmiyorum o yüzden yakışır yakışmaz diyemem ama kendi isteğin önemli bence :A Mesela ben hep kısa tutarım genelde ama bir arkadaşım vardı onun hep uzatırdı kestirmek istemezdi.
Koyu kahverengi gözlü siyah kaşlı siyah saçlı burnu ağzı kulağı olan orta boylu birisiyim :A
------

Toplumu boşver ne derse desin salla sen istiyorsan uzat :A.
Müge Reisin elalem ne der sözü aklıma geliyor :A Uzatıcam inşallah :bhr:

Koyu kahverengi gözlü siyah kaşlı siyah saçlı burnu ağzı kulağı olan orta boylu birisiyim :A
------

Müge Reisin elalem ne der sözü aklıma geliyor :A Uzatıcam inşallah :bhr:
İyi de bunda tipini çıkaramam o yüzden yakışır mı sorusuna bir şey diyemem ama benim düşüncemin çok bir önemi yok. :A

Çevrende hiç yok mu? Benim çevremde oluyordu mutlaka. İstiyorsan yap yahu içinde kalmasın. Sorarlarsa böyle daha iyi. Ben böyle istiyorum dersin. Çevredeki saçma insanlara göre yaşarsak hep mutsuz oluruz.

• Güldürdün
Reactions: EmreCan
İyi de bunda tipini çıkaramam o yüzden yakışır mı sorusuna bir şey diyemem ama benim düşüncemin çok bir önemi yok. :A

Çevrende hiç yok mu? Benim çevremde oluyordu mutlaka. İstiyorsan yap yahu içinde kalmasın. Sorarlarsa böyle daha iyi. Ben böyle istiyorum dersin. Çevredeki saçma insanlara göre yaşarsak hep mutsuz oluruz.
Belki bir zaman sonra görürsün :A
------

Çevremde var tabii zamanında amcalarım uzatmış bağlamış felan filan okulda da var :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24
İmdat!

20210927_145923.jpg

Okul kısmı okuldan okula değişkenlik gösterebilir ama yönetmeliklerde artık saç uzunluğuna dair herhangi bir şey yok, yapabilecekleri kestir demekten öteye gidemez.
Evet bizim okulda da artık sıkıntı olmuyor eski kuşaklar iyi bilir bizim için sıkıntı olurdu uzun saç yeni nesil rahat

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl