Sır 1. Bölüm

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
DEVLET KANALI RESMİ DİZİSİ:
1. Bölüm:
Ela:
Ali artık bu hayattan çok sıkılmıştı.Bu yüzden karısı Eladan çok metresi Emelin yanındaydı.İşin garibi Ela da Ali den sıkılmaya başladığı için Ali evden çıktığında metresi Levent e gidiyordu.Bu günde aynen böyle oldu.Ali evden çıktığında o da peşinden çıktı ve hemen Leventi aradı:
Ela: Alo Levent naber şekerim nerdesin seni çok özledim.Hemen yanına gelmeliyim.Yoksa bu ateşim sönmeyecek :D
Levent:Bebeğim gel Gold Green Beach Hotelindeyim Bebekte.Oda numaram ise 3131
Ela: Aşkım koçum askerim... hemen geliyorum.
Ali:
Arabasındaydı ve Emeli arıyordu.Emel 4. çalışta açtı:
Ali: Aşkımm bebişim nerdesin seni çok özledim...
Emel: Alişim bebişim gel ben Bebekteki Gold Green Beach Hotelindeyim.Oda numaram 3132.
Ali: Hemen geliyorum der ve arabasını Bebek'e doğru çevirir.
Otel:
Ali ve Ela aynı anda Hotele varırlar ve şans eseri farklı asansörlere binerler ve aynı anda asansörden çıkarlar.Ali ve Ela birbirlerini görürler ama belli etmezler.Çünkü birbirlerini takip ettiklerini düşünüyorlardır.Bu yüzden Ali tuvalete gider.Bu durumu fırsat bilen Ela 3131 numaralı odaya gider ve
Leventle öpüşmeye başlarlar.
Levent:Bebeğim seni çok özledimm nerde kaldın ya? diyerek Elayı soymaya başlar.Elada herşeyi anlatır ve tabikide korkmasına gerek kalmadığını ve Alinin Otelden ayrıldığını söyler.VE Sevişmeye başlarlar...
Ali:
Emele odaya girdiği gibi herşeyi anlatır ve Emele saldırır..............Ve Sevişmeye başlarlar...
Ev:
Hizmetçi Melek küçük kız Ferihayı uyandırmaya gider ve Melek i odada göremez. Onu her yerde aramaya başlar ama Melek biraz sonra eve elinde market poşetleriyle döner...Melek kıza sarılır...
Melek:Kızım Feriha nerdeydin canımm..
Feriha da bu sırada komşunun oğlu Emirle yaptıkları şeyleri düşünür.Feriha Emirle artık resmen sevgiliydi.Emir 17 yaşındaydı ve çok yakışıklıydı.Feriha ise 15 yaşında çok güzel bir kızdı ve az önce Emirle beraber olmuşlardı evettt bunu yapmışlardı ve şimdi Feriha çok mutluydu...
Melek: Heyyyy Feriha daldın yine..
Feriha bu uyarmayla kendine gelir.
Feriha:Evet ya Melek ablacığım ne yaparsın neyse ben okula gideyim der ve okula gider.Bu durumu fırsat bilen Melek Can'ı eve çağırır.Sonuçta Can 22 yaşındaydı ve Melekte 20 yaşındaydı(Can Emirin abisiydi.)...Melek hemen yatak odasına gidip hanımı Elanın gidip onun takılarından giysilerinden ve makyaj malzemelerinden yararlanmaya başlar ama bu sırada kapı çalar...

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@XanTier yazıyorum bide anket eklemedim :D

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
BÖlÜm eklenmİŞtİrrrr

- - - Ekleme - - -
@Yakamoz-Asi hemen begenmemezlik yani :bağır:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bu ne lan böyle :F Herkes Birisinin arkasından sevişiyor :F

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Heyy bare bi yorum yapın yani :bağır: o 4 kişi come on bu arada @pompy bu diziyi istermisin??

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
begenseydin bunlar olmazdı:T @kvp