Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 41.Hafta (Hafta İçi Maçları)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3-4 hafta daha olsa seni o koltuktan indirirdim ama artık imkansız :A
Ne imkansızı bu hafta 8 puan farkı kapatan haftaya 12 de kapatır 22 de :A Tek yol benzer tahminler yapmaya çalışmak olacak ama onu da tahmin etmek çok zor... Hele ki son hafta...

• Güldürdün
Reactions: xdragxx
12 değil fark 16 bu arada :A Dün Fener kazansaydı da fark 8'di :A Bak o zaman korksan normaldi :A
Doğmamış çocuğa çorap örmeyelim şimdi BJK'nin %65'e 30 şansı olduğunu ikimiz de biliyoruz :A

12 puan çerez puanıdır, rahatça geçilebilir. Ama bonusla kazanacak olsam o zaman ikonik olurdu işte ama gerek kalmaz umarım :A

• Güldürdün
Sen de biliyorsun ama toteme devam et hadi :A
Tamam gerçekçi olalım, istatistikler ortada, Y.Malatya'nın defansı ortada, Göztepe ortada ve BJK'nin averaj üstünlüğü ortada :A

Tüm bunlar rağmen iki takımı yüzde kaç görüyorsun? GS %70 üstü deme şimdi çünkü öyle bir şey olsa İddaa'da şampiyonluk oranları da benzer olurdu. FB'ye 150 vermişler mesela, ama GS 2.90 iken BJK 1.18 :A Şimdi ortam buyken GS'nin şansını matematiksel olarak daha yüksek görmeyi anlamıyorum, değil ama düşük olması da önemli değil misal 2 hafta önceye dek %5 idi şansı :A

• Güldürdün
Tamam gerçekçi olalım, istatistikler ortada, Y.Malatya'nın defansı ortada, Göztepe ortada ve BJK'nin averaj üstünlüğü ortada :A

Tüm bunlar rağmen iki takımı yüzde kaç görüyorsun? GS %70 üstü deme şimdi çünkü öyle bir şey olsa İddaa'da şampiyonluk oranları da benzer olurdu. FB'ye 150 vermişler mesela, ama GS 2.90 iken BJK 1.18 :A Şimdi ortam buyken GS'nin şansını matematiksel olarak daha yüksek görmeyi anlamıyorum, değil ama düşük olması da önemli değil misal 2 hafta önceye dek %5 idi şansı :A

%80 Gs, %20 Bjk :A Ben çünkü Bjk'ın Göztepe maçında puan kaybedeceğini düşünüyorum o yüzden averaj işi bile olmaz sizde :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
%80 Gs, %20 Bjk :A Ben çünkü Bjk'ın Göztepe maçında puan kaybedeceğini düşünüyorum o yüzden averaj işi bile olmaz sizde :A
BJK en az 1 farklı kazanması durumunda yüzde kaç peki? Asıl bu ihtimal göz önüne alınmalı, BJK mutlak kaybeder diye bakmak işi yokuşa sürer :A

• Güldürdün
Bu hafta çok ama çok kötü bir darbe aldık ve şampiyonluk şansımız yarınlara kaldı... 12 puan @xdragxx için çerez parası. İşimiz çok ama çok zor... Bonus puanlardan GS en çok gol atan olamayacağı için oradan da 4 puan gelmeyecek. Mucize gerçekleşir şampiyon olursa oradan 4 puan gelecek ama o mucizlere kalmış ve kicktip'teki şampiyonluğu belki de o bonus puanın gelip gelmemesi... Umarım o noktaya kalmaz işler ama 12 puan çok ama çok kötü oldu inmesi farkın. Hepimize geçmiş olsun. Şampiyonluk fırsatını BJK gibi değerlendiremedik...
Fenerbahçe şampiyon olmalı imkansız gerceklesmeyi

• Güldürdün
O değil de Süper Lig maçları yüzünden dünü Cumartesi, bugünü pazar sanıyorum, çarşamba olduğunu bilmeme rağmen Pazar gibi geliyor :F :A @Dosi @12.Adam
benim icin yarin cumartesi, cuma ise Pazar olarak gelir cünkü burda resmi bir tatil var yarina ve okullar ve resmi her yer kapali 2 gün. Bayrama denk geldigi icin cocuklar cok mutlular :A

• Güldürdün
benim icin yarin cumartesi, cuma ise Pazar olarak gelir cünkü burda resmi bir tatil var yarina ve okullar ve resmi her yer kapali 2 gün. Bayrama denk geldigi icin cocuklar cok mutlular :A
Sana D hiç yakışmıyor kedim nerede benim beyaz kediyi getir bizim artık :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...