Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 41.Hafta (Hafta İçi Maçları)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
3-4 hafta daha olsa seni o koltuktan indirirdim ama artık imkansız :A
Ne imkansızı bu hafta 8 puan farkı kapatan haftaya 12 de kapatır 22 de :A Tek yol benzer tahminler yapmaya çalışmak olacak ama onu da tahmin etmek çok zor... Hele ki son hafta...

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
12 değil fark 16 bu arada :A Dün Fener kazansaydı da fark 8'di :A Bak o zaman korksan normaldi :A
Doğmamış çocuğa çorap örmeyelim şimdi BJK'nin %65'e 30 şansı olduğunu ikimiz de biliyoruz :A

12 puan çerez puanıdır, rahatça geçilebilir. Ama bonusla kazanacak olsam o zaman ikonik olurdu işte ama gerek kalmaz umarım :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sen de biliyorsun ama toteme devam et hadi :A
Tamam gerçekçi olalım, istatistikler ortada, Y.Malatya'nın defansı ortada, Göztepe ortada ve BJK'nin averaj üstünlüğü ortada :A

Tüm bunlar rağmen iki takımı yüzde kaç görüyorsun? GS %70 üstü deme şimdi çünkü öyle bir şey olsa İddaa'da şampiyonluk oranları da benzer olurdu. FB'ye 150 vermişler mesela, ama GS 2.90 iken BJK 1.18 :A Şimdi ortam buyken GS'nin şansını matematiksel olarak daha yüksek görmeyi anlamıyorum, değil ama düşük olması da önemli değil misal 2 hafta önceye dek %5 idi şansı :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tamam gerçekçi olalım, istatistikler ortada, Y.Malatya'nın defansı ortada, Göztepe ortada ve BJK'nin averaj üstünlüğü ortada :A

Tüm bunlar rağmen iki takımı yüzde kaç görüyorsun? GS %70 üstü deme şimdi çünkü öyle bir şey olsa İddaa'da şampiyonluk oranları da benzer olurdu. FB'ye 150 vermişler mesela, ama GS 2.90 iken BJK 1.18 :A Şimdi ortam buyken GS'nin şansını matematiksel olarak daha yüksek görmeyi anlamıyorum, değil ama düşük olması da önemli değil misal 2 hafta önceye dek %5 idi şansı :A

%80 Gs, %20 Bjk :A Ben çünkü Bjk'ın Göztepe maçında puan kaybedeceğini düşünüyorum o yüzden averaj işi bile olmaz sizde :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
%80 Gs, %20 Bjk :A Ben çünkü Bjk'ın Göztepe maçında puan kaybedeceğini düşünüyorum o yüzden averaj işi bile olmaz sizde :A
BJK en az 1 farklı kazanması durumunda yüzde kaç peki? Asıl bu ihtimal göz önüne alınmalı, BJK mutlak kaybeder diye bakmak işi yokuşa sürer :A

• Güldürdün

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu hafta çok ama çok kötü bir darbe aldık ve şampiyonluk şansımız yarınlara kaldı... 12 puan @xdragxx için çerez parası. İşimiz çok ama çok zor... Bonus puanlardan GS en çok gol atan olamayacağı için oradan da 4 puan gelmeyecek. Mucize gerçekleşir şampiyon olursa oradan 4 puan gelecek ama o mucizlere kalmış ve kicktip'teki şampiyonluğu belki de o bonus puanın gelip gelmemesi... Umarım o noktaya kalmaz işler ama 12 puan çok ama çok kötü oldu inmesi farkın. Hepimize geçmiş olsun. Şampiyonluk fırsatını BJK gibi değerlendiremedik...
Fenerbahçe şampiyon olmalı imkansız gerceklesmeyi

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
O değil de Süper Lig maçları yüzünden dünü Cumartesi, bugünü pazar sanıyorum, çarşamba olduğunu bilmeme rağmen Pazar gibi geliyor :F :A @Dosi @12.Adam
benim icin yarin cumartesi, cuma ise Pazar olarak gelir cünkü burda resmi bir tatil var yarina ve okullar ve resmi her yer kapali 2 gün. Bayrama denk geldigi icin cocuklar cok mutlular :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
benim icin yarin cumartesi, cuma ise Pazar olarak gelir cünkü burda resmi bir tatil var yarina ve okullar ve resmi her yer kapali 2 gün. Bayrama denk geldigi icin cocuklar cok mutlular :A
Sana D hiç yakışmıyor kedim nerede benim beyaz kediyi getir bizim artık :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...