Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 14.Hafta (Hafta İçi Maçları)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Beni çıktığım yerden indirmek zor bir görev olacak, bunun bilincinde hareket edin... :A (Bu hafta 4.'lüğe düştü...) [Toteme totemle karşılık veriyor]
Bu arada geçen ilk kez geçtin demişim ama değilmiş. Şu ilk 3 kısmında bir kaç kez başardığın görünüyor :A
2 kere üst üste olmamasına dikkat edeceğim :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu arada geçen ilk kez geçtin demişim ama değilmiş. Şu ilk 3 kısmında bir kaç kez başardığın görünüyor :A
2 kere üst üste olmamasına dikkat edeceğim :A
İlk haftalarda olmuştu ben de hatırlıyorum o zamanları ama dile getirmemiştim sen zaten fark edersin diye. :A Fark ettin de tabi... :A Ha diğer cümlenin geçerliliğini ve nasıl gelişeceğini ise göreceğiz, kısmet... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İlk haftalarda olmuştu ben de hatırlıyorum o zamanları ama dile getirmemiştim sen zaten fark edersin diye. :A Fark ettin de tabi... :A Ha diğer cümlenin geçerliliğini ve nasıl gelişeceğini ise göreceğiz, kısmet... :A
Kısmet aynen. Bakma böyle yazdığıma. Sizin gibi zirve hevesim yok ama böyle şuana kadar zirve yarışında olmak ve birilerinin ayağını kaydırıyor olmak zevkli :A
Küme hattında olsam @Sherlock ve @Maskeli Fedai ye çelme takardım :A yani hangi sıralamada olursam olayım oralardan kendime rakip bulup yarışmadan zevk almaya bakarım :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Onun da patenti bizim kanala ait; hayatta hatırlamazsın şimdi ama daha önce fotoğraf üzerinden totem savaşları yazılı bir şey atmıştım FB-GS üzerinden. :A

Onu hatırlıyorum :A elimizde kılıçlar falan vardı :A
Ben de hatırlıyorum. :A
------

Beni çıktığım yerden indirmek zor bir görev olacak, bunun bilincinde hareket edin... :A (Bu hafta 4.'lüğe düştü...) [Toteme totemle karşılık veriyor]
Adam cümle biter bitmez kendi ayağına sıktı. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kısmet aynen. Bakma böyle yazdığıma. Sizin gibi zirve hevesim yok ama böyle şuana kadar zirve yarışında olmak ve birilerinin ayağını kaydırıyor olmak zevkli :A
Küme hattında olsam @Sherlock ve @Maskeli Fedai ye çelme takardım :A yani hangi sıralamada olursam olayım oralardan kendime rakip bulup yarışmadan zevk almaya bakarım :A
Evet ben de beklemiyordum buraya kadar yukarı sıralarda geleceğini kesinlikle başarılı ilerliyorsun. :A Ve keyif aldığını da fark ediyorum zaten... :A
------

Ben de hatırlıyorum. :A
------

Adam cümle biter bitmez kendi ayağına sıktı. :A
Her şey ama her şey TOTEMSPOR... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Evet ben de beklemiyordum buraya kadar yukarı sıralarda geleceğini kesinlikle başarılı ilerliyorsun. :A Ve keyif aldığını da fark ediyorum zaten... :A
------

Her şey ama her şey TOTEMSPOR... :A
Niye beklemiyordun. Futboldan anlayan biriyim. Beğenmedin galiba :ppp: (olayı bambaşka yere çektim :A )

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yok futboldan anlamak başka, çok detaylı takip etmediğin bir ligde skor tahmini yapıp başarılı olmak başka şeyler... :A (Güzel ve başarılı bir Tripsi etkinliği... :A )
O da doğru ama ben zamanında forumda şuan yasaklı olan şeyde bile hiç fikir sahibi olmadan doğru oranlarla birinci olmuştum :F benimkisi tamamen tahmin kabiliyeti ama bu uzun bir maraton. Böyle üst üste iyi devam etmek şaşırtıyor beni :A (başarı benim diğer adım :A )

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bilmiyor muydun, @MEnes İsveç'e futbolu sevdiren @Dosi oldu. :A
Bilmiyordum, öğrenmiş oldum... :A Kendisini tebrik ve takdir ediyorum... :A
O da doğru ama ben zamanında forumda şuan yasaklı olan şeyde bile hiç fikir sahibi olmadan doğru oranlarla birinci olmuştum :F benimkisi tamamen tahmin kabiliyeti ama bu uzun bir maraton. Böyle üst üste iyi devam etmek şaşırtıyor beni :A (başarı benim diğer adım :A )
Öyle bir şeyler olduğunu hatırlıyorum evet... :A Benimkisi tahmin olmuyor, biliyorsun gelecekte ekranım var bazen açıyorum bazen açmıyorum... :A (FUTURE ENES mode on... :A ) Evet şaşırtıcı bir durum, bakalım nereye kadar devam edecek... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...