Süper Lig Tahmin Yarışması | Kicktipp - 1.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tahmin yaparken nasıl bir Fenerbahçeliliğim tuttu görmeniz lazımdı :A :A :A

@xdragxx @12.Adam @bazinga @Tolstoyevski

bu arada @Dosi Bravo vallahi dikkat ettim de tüm spor,futbol,menajerlik vb. hepsine varsın :ok::oley:
Bu sene öyle oldu, etkinlik yürütenlere destek amaçlı katıldım sonra devamı geldi :A OSM yani ama futbol ile zaten alakam var benim.
Okul zamanı oynamışlığımda var, her çocuk illa bir spor dalı ile uğraşmakta, bana da futbol nasip olmuştu. Üniversite zamanıma kadarda iyi takip ederdim ama sonra koptum herşeyden. Şu son 1 yıldır yine başladı alakam :A

Tenis, buz pateni, kayak, yüzme (atlama) ve olimpiyat bunları çocukluğumdan beri ilgi ile takip ederdim (Üniversite zamanına kadar) , bizim kanallar yayınlarlardı daima.
Kısacası spor ile fazlasıyla alakalıyım :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tahminlerin altında yer alan puan tablosunda kimlerin maç tahminini gönderip göndermediğini de '' --- '' işaretlerinden anlayabilirsiniz. Bu işaretler maçların oynanmasına 30 dakika kala yani tahminler kapandığında kalkacak ve herkesin tahminini herkes görebilecektir. 30 dakika kuralının sebebi ise, puan tablosunda zirve yarışı verirken rakiple bilerek aynı tahminleri yapma durumunun önüne geçilebilmesi.

Şimdilik sadece @MEnes ve ben tahminlerde bulunmamışız. :A @Dosi @12.Adam

Ekli dosyayı görüntüle 91880
Ben açtığım gün yapmıştım ama hep attım sonuçları :A Hiç bir şekilde üstünde durarak yapmamıştım. Bir kaç hafta kopuk kopuk yaparım tahmin.

Bu arada @Polat Şaşmaz sen yokmusun? :eek:
@Felon @pompy ?

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bay Tahmin.jpg

Tahminlerimizi gönderdik, vatana millete hayırlı olsun. :A @Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
Canım ortağımla, ortak baktığımız programlar bitmiyordu. 😍 :A
TV 8 acun medya ya geçmeden vardı.Süper programdı.Hey gidi günler oldukça geç başlardı.Çünkü Okan Bayülgen'in programı bitmek bilmezdi. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
Ruh eşi gibiyiz. 😍 @Sherlock ve ben ikimiz bir fidan güller açan dalıyız.:A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yapılan anket doğrultusunda puan katsayıları değiştirilmiş ve 4-3-2 yerine 3-2-1 puan sistemi olarak güncellenmiştir.

Tahminde bulunduğunuz maçın skorunu tam tahmin ederseniz: 3 Puan (örnek: 3-1 biten maçı 3-1 olarak tahmin etmek ya da 2-2 berabere biten maça 2-2 olarak tahmin etmek)

Kazanan takımın gol farkını tam tahmin ederseniz: 2 Puan (örnek: 1-3 biten maçı 0-2 olarak tahmin etmek)

Sadece Kazananı ya da Beraberliği doğru tahmin ederseniz: 1 Puan (örnek: 1-0 biten maçı 2-0 olarak olarak tahmin etmek ya da 2-2 biten maçı 1-1 olarak tahmin etmek)

@12.Adam @bazinga @DarkLegenD @Dosi @Felon @Gerekli24 @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @Sherlock @Sylvester @The_Erinch @Tolstoyevski @xdragxx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...