Roblox'a Erişim Engeli Getirildi!

teknoloji-internet-yapay zeka çağına karşı duramazsın. senin düşman olarak gördüklerin deli gibi teknolojiye yatırım yapıyor. daha fazla otonom silahlar göreceğiz.
Brezilya’yı arkadaşımla konuşamıyorum
Cadılar bayramında beraber dans ettiğim kız İrlandadayken @tifosi12345

Durabilirsin. Rusya, Çin nasıl kapatıp kendi platformlarını ürettiyse sende yapabilirsin. Yeter ki onlar gibi üret. Ama maalesef günümüzde üretmekten çok neden kapatıldı, sansür vs. saçma düşünceler ortaya atılıyor.
------

Maalesef son cümlede bahsettiğim yanlış düşünce yapısı tam olarak budur. "Nasıl üretebiliriz"i konuşmak yerine tam olarak bunları konuşuyoruz
Yapsınlar o zaman, dünyada söz sahibi olacak digital platformlar, Netflix türevleri, instagram türevleri..
Ama meme ucu göcüktü sansür
Eteğin boyu diz üstü sansür
Rakı bardağı gözüktü sansür
Erkek erkeğe baktı sansür
Kan akıyor sansür
Eli eline değdi sansür

Daha sayayım mı?

Kimseye ayak uydurmak zorunda değilsin ama dünya genelinde normali, anormal gösterme çabası...
Ben bilmiyorum dostum..
Ben 1982 doğumluyum..

Show Tv 12 den sonra erotik film gösterdi..
Ziyaretçileri sansürsüz izledik
Olacak O Kadar herşeyi hicv etti, eleştirdi
Huysuz Virjin tv lerde yayınlar yapabildi

Ne yani ben sapık yada cani mi oldum?

Herkes ileri biz iki geri...

Üretin abi, Üretin.

Durabilirsin. Rusya, Çin nasıl kapatıp kendi platformlarını ürettiyse sende yapabilirsin. Yeter ki onlar gibi üret. Ama maalesef günümüzde üretmekten çok neden kapatıldı, sansür vs. saçma düşünceler ortaya atılıyor.
------

Maalesef son cümlede bahsettiğim yanlış düşünce yapısı tam olarak budur. "Nasıl üretebiliriz"i konuşmak yerine tam olarak bunları konuşuyoruz
üretemiyoruz. biraz dünyadan bir haber olsanız.

Yokuş aşağı giden bir ülke, çürüyen bir toplum. Gericilerin hızla çalıştığı, aydınların kendi keyfine düşüp ülkeyi terk ettiği hızla karanlığa giden bir ülke..

Yasaklamak çözüm mü? İyi oldu diyenler ayrı komedi. Şimdi insta kapandı diye sevinenler birkaç gün sonra açılınca geri dönecek LÜTFEN AÇILINCA HESABINIZI SİLİN. Burada bende ekli olanları tek tek kontrol edecem.

Yokuş aşağı giden bir ülke, çürüyen bir toplum. Gericilerin hızla çalıştığı, aydınların kendi keyfine düşüp ülkeyi terk ettiği hızla karanlığa giden bir ülke..

Yasaklamak çözüm mü? İyi oldu diyenler ayrı komedi. Şimdi insta kapandı diye sevinenler birkaç gün sonra açılınca geri dönecek LÜTFEN AÇILINCA HESABINIZI SİLİN. Burada bende ekli olanları tek tek kontrol edecem.
Ben Brezilyalı kız arkadaşımla konuşamıyorum Instagram kapalı diye
@mrt-06

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Neden ?

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Her toplum hak ettiği şekilde yönetilir. Şuradaki birkaç yorumdan bile anlaşılabiliyor bu durum, azıcık kafanız bassa yasağın çözüm olmadığını anlayacaksınız ama o kafa yok. O yüzden uzun uzun açıklama yapmanın anlamı da yok.

Bu yasağı şu an savunanların VPN ile bu uygulamalara girdiğine, yasak kalkınca da koşa koşa story atacaklarına/oynayacaklarına yemin edebilirim ama ispatlayamam. Oyna devam.

• Aynen
Reactions: The_Erinch