Reytinglerde Elde Edemediğini Sosyal Medyada Etti.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Kerem yüzme hocasıymış kaslı birini bulasalardı. :D
Bu yüzden Çağatay Ulusoy ile yeniden partner olmalarını çok istemiştim. Çağatay çok profosyonel bir yüzücü. Hakan Kurtaş sözde yüzme hocası ama Aslı'dan bir farkı yok. Havuzda yürüyor. :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,021
Puanı
1,061
amma büyüttünüz yav hakan kurtaş ile çağatay ın arasında dağlar yok :) çağatay hazaldan önce bir hiçti bu bir gerçek yani hakan kurtaş ın durumu o ka kötü değil en azından hazalsız bir başrol deneyimi var :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
amma büyüttünüz yav hakan kurtaş ile çağatay ın arasında dağlar yok :) çağatay hazaldan önce bir hiçti bu bir gerçek yani hakan kurtaş ın durumu o ka kötü değil en azından hazalsız bir başrol deneyimi var :)
Güzellik anlamında zaten tartışmasız Çağatay. Oyunculuk anlamında da bence kıyaslanamaz Çağatay ile. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İzlemem diyordum ama Güneş'i görünce fikrim değişti. :D Aslında fena dizide değilmiş, ben başlarını kaçırmıştım izleyince çok beğendim, sonları sıkıcıydı biraz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,021
Puanı
1,061
Güzellik anlamında zaten tartışmasız Çağatay. Oyunculuk anlamında da bence kıyaslanamaz Çağatay ile. :)
ortada bir kenan gibi oyunculuk görsem ben de kıyaslamam adamalrı ama ikisi de çok yetersiz BENCE:)
GÜZELLİK/YAKIŞIKLILIK kısmında zaten kimseyle tartışmam herkesin güzel/yakışıklı bulduğu kendine :)

sosyal medya karın doyurmuyor tek gerçek var oda reyting
arada istisnalar çıkıyor behzat ç.-lim-işler güçler falan reytingten doalyı bitmediler en azından :D

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
ortada bir kenan gibi oyunculuk görsem ben de kıyaslamam adamalrı ama ikisi de çok yetersiz BENCE:)
GÜZELLİK/YAKIŞIKLILIK kısmında zaten kimseyle tartışmam herkesin güzel/yakışıklı bulduğu kendine :)

arada istisnalar çıkıyor behzat ç.-lim-işler güçler falan reytingten doalyı bitmediler en azından :D
çok nadirde olsa evet