Reytinglerde Elde Edemediğini Sosyal Medyada Etti.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kanal d nin çarşamba akşamları için Muhteşem Yüzyılın karşısına koyduğu iddialı dizisi A.Ş.K. dün akşam yayınlanan bölümüyle izleyicilerle buluştu.
Dizi Muhteşem Yüzyılın karşısında düşük reytinglerle başlamasına karşın sosyal medyada büyük ses getirdi.İzleyiciler dizi hakkında olumlu yorumlar yaptı.
Dizinin oyuncuları Aslı ve Hazalın yanı sıra dizinin müzikleride izleyiciler tarafından çok beğenildi.
Bakalım bu hafta aldığı düşük reytingleri haftaya Medcezir gibi yükseltebilecek mi?
A.Ş.K. Çarşamba 20.00 da Kanal d de.
hazal-kaya-a-104348BG (1).jpg

Ekli dosyalar

• hazal-kaya-a-104348BG (1).jpg
    hazal-kaya-a-104348BG (1).jpg
    42.2 KB · Hit: 615

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
seyretmedim yorum yapmak bana düşmez ama karşısında my olunca ancak 2. olur zaten çarşamba günü o iki dizi haricinde çok iddialı bir dizi de yok

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
seyretmedim yorum yapmak bana düşmez ama karşısında my olunca ancak 2. olur zaten çarşamba günü o iki dizi haricinde çok iddialı bir dizi de yok
Bede seyretmedim ama yorum yapabilmek için birazdan izleyeceğim dün öyle my reklamında 2 dk baktım o kadar ondada aslıyı gördüm çok güzel kız:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
bence dizi artacak gelecek haftadan ama en fazla 6-7 alir..eger hikayesi heyecanli olursa daha da arta bilir

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Artikin sosyal medyayı salladı haberini kimse yapmaz. Bu sosyal medya reklam ajansların elinde. bir çok fenomen reklam ajansların sanal karakterleri. onların yönlendirmesi ile bir çok sazan da ipe takılıp mesaj artıyor Sonra sosyal medyayı salladı oluyor. Kanal D bir çok dizisinde bunu uyguluyor hep de sosyal medyayı salıyor ama reyting karnesini elinde alınca asıl sallantıda o zaman oluyor))))))

Godiva

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24
Puanı
119
Kadın başrol oyuncuları güçlü ama bu erkek oyuncularla reytingini yükseltemez.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sana Bir Sır Vereceğim , Her Şey Yolunda gibi diziler hemen TT olabiliyorlar yani Twitter'da ergen çok çoluk çocuk filan dolu yani Hazal Kaya'nın da büyük bir ergen çocuk kitlesi var tabii ki TT olması kolay.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,592
Puanı
1,061
Yahu arkadaş bu ne düşmanlık böyle yapmayın. İzlediğiniz bir dizinin karşısına rakip gelince yerden yere vurma adetini bir kenara atın artık. A.Ş.K. yeni başladı ilk bölümüyle büyük bir oran almasını kimse beklemesin. Hangi dizi ilk bölümüyle yüksek aldı ki şuana kadar bu sezon. Gelecek hafta yorumlarınızı yapın ki o zaman zaten gerçek reytingler ortaya çıkacaktır. Tüm dizilerde ortak bir yan var o da verilen emek. O dizilere harcanan emek, para vs her şey önemli. Yani ilk bölümüyle utanmasanız aldığı bu reytinglerle diziyi bitireceksiniz. Olanı olduğu gibi tartışın bence sırf eleştiri yapmak için eleştirmeyin.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Dizi ilk bölümüyle iyi bir başlangıç yaptı bence. Total'i düşük zaten ama Total'inin AB'den daha düşük olacağını hepimiz biliyorduk. Gelecek haftalarda ben oranlarını arttıracağını düşünüyorum. Zirveyi alamasa da Muhteşem Yüzyıl'a çok yakın oranlar alacaktır...

Kanal D'nin saçmalıkları olmasaydı eğer dizinin ardından hemen tekrarı yayınlansaydı artıp azalacağı hakkında net bir yorum yapardık ama dizinin tekrarı gece yayınlandı ve geceye rağmen idare edebilecek oranlar aldı ama dediğim gibi dizinin hemen ardından tekrarı yayınlanmadığı için doğru yorumlar yapmak pek mümkün gibi görünmüyor...

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,516
Puanı
1,061
Evet dün bende takip ettim okuudum yorumları. Gerçekten çok beğenildi. Azra'yı Feriha'ya benzetenler oldu. Namaz sahnesine tepki büyüktü. Dizi Sosyal Medya güçlü dizi olacağını ilk bölümünden belli etti

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Keşke bu dizide erkek başrol olmasaydı Hazal ve Aslı birbirine aşık olsaydı :X Diziyi o zaman görürdünüz:F Tabi TR'de bu kadarini kimse cesaret edemez:( Gerçi Hülya Avşar'in "2 genç kız" filmi işlemişti bu temayi. Neden şimdi yapamasınlar? İlla içerisinde sex olmasına gerek yok:X

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Keşke bu dizide erkek başrol olmasaydı Hazal ve Aslı birbirine aşık olsaydı :X Diziyi o zaman görürdünüz:F Tabi TR'de bu kadarini kimse cesaret edemez:( Gerçi Hülya Avşar'in "2 genç kız" filmi işlemişti bu temayi. Neden şimdi yapamasınlar? İlla içerisinde sex olmasına gerek yok:X
Olur mu öyle şey? :X Ama Hakan Kurtaş'dan daha iyi bir partner olacağına eminim Aslı'nın. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Allah ıslah etsin. :F