Reyting Tahmin Yarışması #194 | 'Kızıl Goncalar' Nasıl Başlar?

Haftanın en çok puan toplayan iki isimden biri. :A

Yukarda paylaṣtığım fotoda batuhan ve ben 12, Utku 11, hasanca 10 puan. En çok puanı 2 kiṣi toplamıṣ, ikiside birinci. Sonra Utku, sonra hasanca. Utku 3. olur çünkü 2 kiṣi zaten önünde sıralamada. Kicktipp bile anlamıṣ sistemi vah sana :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Yukarda paylaṣtığım fotoda batuhan ve ben 12, Utku 11, hasanca 10 puan. En çok puanı 2 kiṣi toplamıṣ, ikiside birinci. Sonra Utku, sonra hasanca. Utku 3. olur çünkü 2 kiṣi zaten önünde sıralamada. Kicktipp bile anlamıṣ sistemi vah sana :A
Vah diye hayıflanacak bir durum yok ki? :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
3
3
5
5

diye tablo mu olur? Biraz mantık.

Yarışta iki kişi aynı dereceyi almışsa en son nerede kalındıysa onu paylaşırlar.
Birinci tek kişi
İkinciliği iki kişi paylaşıyor
Üçüncülüğü iki kişi paylaşıyor
İşte üçüncülüğü iki kişi paylaştığı için ikisine de 3 yazıyorum ki aynı konumda oldukları anlaşılsın asıl mantıksız olan aynı puanı alan iki kişiden birinin 3, diğerinin 4. olması.

@12.Adam ya hu sen tahminlerde var mısın bu yıl şöyle aşağılara baktım yok muhtemelen esfeli safilindesin :A :A @Yakamoz-Asi bırak sıralama mıralamayı beni geçmeye bak, bu hafta 2mizde birinciyiz, tadını çıkar. Zirveye 1 adım daha yaklaştık :A Geçen hafta 90. dakikadan sonra 6 puan kaybettim bu hafta ona göre hazırlandım :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
@12.Adam ya hu sen tahminlerde var mısın bu yıl şöyle aşağılara baktım yok muhtemelen esfeli safilindesin :A :A @Yakamoz-Asi bırak sıralama mıralamayı beni geçmeye bak, bu hafta 2mizde birinciyiz, tadını çıkar. Zirveye 1 adım daha yaklaştık :A Geçen hafta 90. dakikadan sonra 6 puan kaybettim bu hafta ona göre hazırlandım :A

Ensemdesin farkındayım :A