Revenge (İNTİKAM) Dizisinde Heyecan Durulmuyor

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061
Kanal D ekranalrında uyarlaması olan İntikam dizisinin fragmanaları dönmeye başladığından beri Türkiye'deki fanlarını katlayan dizide 33.bölüm geride kaldı.
Dizide hikaye açılmak bir yana git gide düğümleniyor ve bu bölümde entrika-komplo tavan yaptı.

-Aiden'ın kardeşi:
Diziye 2.sezon giren ve Emily ile sevgili olan Aiden Nolan'ın yardımıyla İnitative ile yüzleşti.
Ama hiç hesaba katmadığı bir durum vardı:Öldü sandığı kardeşi Colleen ileride kullanılmak üzere saklanmıştı.
Aiden bu durumda onlara yardım etmeyi kabul etti,tabi ki gerçek anlamda değil bakalım Helen teyzemiz Aiden'ın oyununa gelecek mi 34.bölümde öğreneceğiz.

-Emily-Daniel:
Victoria'nın beklenmedik hamlesi sonucu Emily,Conrad ve Daniel'ın önünde Aiden'dan ayrıldı.Tekrar bir araya gelen çifte neler olacak bakalım.

-Jack vs.Ryan kardeşler:
Babalarının ölümünden Jack'in babasını sorumlu tutan kardeşler yaptı yapacağını Declan'ın kurdukları tuzağı farketmesi sonucu silah ve uyuşturucuyu yata koyarak Jack'i tutuklattırdılar.

-Bölümün kahramanı Patricia:Dizide ilk defa Graysonlar ve İnitative büyük bir tehlike atlattı.
Yargıç Barnes'ın karısı Patricia ortada dönen dolapları en azından kendi kocasının yapıklarını basının önünde açıkladı.Ama Conrad'ın açıklaması ile hafiften durumu toparladılar.

-Nolan cephesi:Nolan bu bölümde Daniel'ın güvenini kazandı.Ondan Graysonların hesaplarına girebilecek erişim iznini aldı.Tabi ki Nolan reyiz tek taraflı oynar mı,oynamaz.
Olayı önce Aiden 'a anlattı.
Ama bu sefer ona dabüyük bir oyu oynandı oİnitiative'yi araştırırken İnitative'de onun hesapalrını kurcalama şansı yakaladı.
Bir de Marco var tabi.Nolan'ın güvenini kazanmak için ona şirketin atılım yapmasını sağlayacak projeyi verdi.

Uzun lafın kısası işler çok karıştı bakalım nasıl çözülecek olaylar ya da düğümlenerek devam edecek mi?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dün akşam ki bölümmü? Alt yazı cıkmış mı? Okumıcam :bağır: Ne diye yazdın hemen :bağır:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061
altyazı çıkmış bile:D
dün akşamdır heralde bnm kafa karışık şlimdi abd den önde miyiz geri demiyiz zamanda bilmiyorum şu an :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
altyazı çıkmış bile:D
dün akşamdır heralde bnm kafa karışık şlimdi abd den önde miyiz geri demiyiz zamanda bilmiyorum şu an :D
Onlar dün akşam verdi :F:F İyi alt yazı cıkmıssa :X Once Upon a time'da cıkmıstı baktiğimda :X Şükür kaç haftadir geceleri boştum:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
:d:d millet çıldırmış yorumalrı oku izledikten sonra çok güldüğm :d:d:D
İndirip izlediğim halde gidip sitelerde yorum okuyorum :F:F Allah bilir herkes İntikam başlayıcak haberleri cıkınca izlemeye başlamiştir...Hasbalarim bide utanmadan laf etmişler :F:F Dizi en az 3 katı sayısını kadar artmiştir son 3 ayda :bağır:

Aiden sonda bi ters bakiş attı kardeşi için gene kazık atar mı görücez..Sonucta Emily'de ailesi için yapmadiğini birakmıyor..Aiden'da aynı bahaneyi kullanır :( Aiden ile Emily ayrılmasın dağitirim burayı :F:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061

İndirip izlediğim halde gidip sitelerde yorum okuyorum :F:F Allah bilir herkes İntikam başlayıcak haberleri cıkınca izlemeye başlamiştir...Hasbalarim bide utanmadan laf etmişler :F:F Dizi en az 3 katı sayısını kadar artmiştir son 3 ayda :bağır:

Aiden sonda bi ters bakiş attı kardeşi için gene kazık atar mı görücez..Sonucta Emily'de ailesi için yapmadiğini birakmıyor..Aiden'da aynı bahaneyi kullanır :( Aiden ile Emily ayrılmasın dağitirim burayı :F:F

zaten fragmanda kıskanç mıskanç diyor aiden için yapar mı yapar hiç güvenmiyorum keretaya :)