'Recep İvedik 5' TV'de İlk Kez TV8'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
resized_d0ef1-a6ff0d24t.jpg

2017'nin ve tüm zamanların en çok izlenen filmi olan Recep İvedik 5, TV'de ilk kez TV8 ekranlarında.

Şahan Gökbakar'ın başrolünde yer aldığı, yönetmenliğini ise Togan Gökbakar'ın üstlendiği rekortmen yapım, Recep İvedik'in Türkiye adına olimpiyat oyunlarına katılmasıyla gelişen olayları konu alıyor.

Recep İvedik 5, TV'de ilk kez Cumartesi 21.00'de TV8'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben Ailecek Şaşkınız'a laf etmiştim ama böyle daha beter oldu. :eek: Umarım Bir Aile Hikayesi kötü etkilenmez. :( @xBUGRAx

Gerçi komedi ve eğlence işlerine daha çok zararı dokunacak gibi. O yüzden Kuzey Yıldızı, Kalk Gidelim ve Güven Bana'ya şimdiden geçmiş olsun. :/

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben Ailecek Şaşkınız'a laf etmiştim ama böyle daha beter oldu. :eek: Umarım Bir Aile Hikayesi kötü etkilenmez. :( @xBUGRAx

Gerçi komedi ve eğlence işlerine daha çok zararı dokunacak gibi. O yüzden Kuzey Yıldızı, Kalk Gidelim ve Güven Bana'ya şimdiden geçmiş olsun. :/

Kendileri harcamış bu filmi hafta sonu hem de 21.00 ne mana? :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok iyi gider, ben de uzun süredir bekliyordum ne zaman yayınlanacak diye :A

Bir Aile Hikayesi'ne geçmiş olsun. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bir Aile Hikayesi dizisini izleyeceğiz. Bu boşa karnımız tok artık.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Bir Aile Hikayesi'nden çok Show TV'nin yeni dizisi için yapılmış bir hamle bence bu. O Ses Türkiye başlayana kadar yeni yapımlara geçit vermemek için reyting garantili film vs koyarlar tahminim.

• Beğendim
Reactions: Aserat