'Ramo' Final Yapıyor! | Show TV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1617219824817.jpeg

Show TV'nin sevilen dizisi Ramo final yapıyor!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in paylaştığı, yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun'un oturduğu dizinin, Ramazan Bayramı öncesinde final yaparak ekrana veda edeceği öğrenildi.

Bu sezon hikayesi İstanbul'a taşınan ve günü değişen dizinin bir değişiklik olmadığı takdirde son 5 bölümünün çekileceği öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Twitter'da karşıma çıktı Birsen'nin paylaşımı hala 35s yazıyordu,bu kadar hızlı olmanın başka bir açıklaması yok.
dc comics fox GIF

• Harika
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bu da mı? Son dönemlerde düşmesine rağmen sezon içinde 7'yi bile gördüğünü hatırlıyorum. Show çok kötü hamleler yapıyor, umarım beter olmaz sonu.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hikayeyi uzatmadan, tadında bitecek olması en güzeli. Yaşadığı değişikliklere rağmen Cuma gibi zor bir günde çok iyi oranlarla tutunarak, bu sezonun en çok hatırlanacak işlerinden olacaktır.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Bu da mı? Son dönemlerde düşmesine rağmen sezon içinde 7'yi bile gördüğünü hatırlıyorum. Show çok kötü hamleler yapıyor, umarım beter olmaz sonu.
İlk sezonunun neredeyse tamamını izlemiştim.İkinci sezonunda gün değişikliği yaşayınca özetten idare etmek zorunda kaldım.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Kırmızı Kamyon tutmazsa Show TV yeni sezon için şimdiden çalışmaya başlasın yoksa kötü zamanlar bekliyor kanalı.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gerçekten çok sürpriz karar, bence oranları gayet iyiydi. Yeni sezon hak etmiyor muydu? Kesinlikle ediyordu, ben kanal devam ettirir diye düşünürken bu karar çok sürpriz oldu.

Bussy

Üye
Reaksiyon puanı
73
Puanı
39
Kırmızı Kamyon tutmazsa Show TV yeni sezon için şimdiden çalışmaya başlasın yoksa kötü zamanlar bekliyor kanalı.
Kırmızı kamyon tutsa bile sadece bir günü kurtarır geriye kalan günler ne olacak. Bence şimdiden başlamalı çalışmaya.

Moderatörün son düzenlenenleri:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Kanalın derdi ne anlamıyorum, önce Arıza şimdi Ramo. Bu acele neden sanki kapıda bekleyen işi var. En azından Haziran'a kadar sürseydi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Ohaaa, daha bu sabah bloğumda 3. sezon onayını hak ediyor diye görüşümü paylaştım. Dizi ilk sezonundan dolu oyuncu kaybetti. İkinci sezon ortalarına doğru büyük 2 oyuncu daha gitti. Ona rağmen gayet iyi gidiyordu. 3. sezon olmalıydı diye düşünüyorum hala ayrıca final senaryosu için 5 bölüm çok az.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Sürpriz bir karar oldu. Bu sezon başardıkları gerçekten takdire şayan. Show TV gelecek sezon büyük bir yenilenme yaşayacak sanırım.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Nasıl ilerliyordu, diziyi hep çok merak etmişimdir de. Bu saatten sonra izleyip izleyemeyeceğim meçhul tabi ki.
İlk sezon daha çok Ramo'nun ailesinin intikam hikayesi şeklinde geçiyordu.Bu sezonsa hikayeyi İstanbul'a taşındığı için İstanbul'un kralı olma çabaları vs.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çukur bitiyor, Arıza bitiyor, Ramo bitiyor. 'Alev Alev' oranları da iyi değil, umarım onun için de final kararı almaz kanal. Show TV yeni sezona epey iddialı hazırlanıyor diye düşünüyorum, böyle gün işleri kalmadı görünüyor.

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
İlk sezon daha çok Ramo'nun ailesinin intikam hikayesi şeklinde geçiyordu.Bu sezonsa hikayeyi İstanbul'a taşındığı için İstanbul'un kralı olma çabaları vs.
İlk sezonun hikayesi ilgimi çekecek türden ama ikinci sezonun öyle olacağını sanmıyorum öyleyse. İlk sezona bakmaya çalışırım yine bir ara.

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Çukur bitiyor, Arıza bitiyor, Ramo bitiyor. 'Alev Alev' oranları da iyi değil, umarım onun için de final kararı almaz kanal. Show TV yeni sezona epey iddialı hazırlanıyor diye düşünüyorum, böyle gün işleri kalmadı görünüyor.
Avucunu yalayacak bence yeni sezonda, eden bulur. :A

Alev Alev'in de sezon sonunda biteceğini düşünüyorum iki rakip gelince düşük olan reytingleri daha da düşecek muhtemelen. Ramo ondan daha iyi oranlar alırken bitiyor çünkü.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Adana'daki ilk sezondan sonra biraz yükseldi ama asıl konu bitince uzatmaya oynamaya başladı. Tadında bitirmeleri doğru karar.