Spor Radamel Falcao

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
RvP'nin 4.9'a geldiği lige yanlış bilmiyorsam 5.5'a falan geldi :A Bir de o dönemki kuru falan düşünürsek Gs'ye maliyeti RvP'nin maliyetinden en az 2 kat fazladır.

Bugün sahada yürürken sakatlandı cidden tuhaf bir isim. Bu saatten sonra oynayacağı lig MLS olur.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Abdurrahim Albayrak'ı medya baskısından dolayı almayı mecbur eden futbolcu :A Adama ne capsler yapıldı. Hatta biri küfür bile ettirdi

• Harika
Reactions: fredbalotellifanny

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Falcao tam bir fiyasko,aslında onu takip edenler bilir ki Porto ve Atletico Madrid ten sonra El Tigre bişey yapmadı,her yıl takım değişmeye başladı,özellikle Premier League United ve Chelsea de oynadığı zamanlar anlaşıldı ki artık kaplan kedi olmuş .Ben haberi ilk gördüğümde bu adam tatile geliyor demiştim arkadaşıma.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Türkiye tarihinin en gereksiz, en saçma, en kazık ve en anlamsız transferi. Futbol sektöründe dönen her paradan rahatsızım ama bu adama verilen paradan ultra rahatsızım.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Falcao tam bir fiyasko,aslında onu takip edenler bilir ki Porto ve Atletico Madrid ten sonra El Tigre bişey yapmadı,her yıl takım değişmeye başladı,özellikle Premier League United ve Chelsea de oynadığı zamanlar anlaşıldı ki artık kaplan kedi olmuş .Ben haberi ilk gördüğümde bu adam tatile geliyor demiştim arkadaşıma.
Kedi Falcao 16/17'de ŞL yarı finali görmüş yanına da L1 şampiyonluğu serpiştirmiş. Adamın kedilik dönemine bak. Bunun bir üst seviyesi zaten Ronaldo'lu RM'nin önünde kupa kaldırmak.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Neden Sürekli ; geldiği ilk sezonunda 34 maçta 31 kez forma giyip,toplamda da 36 tane gol Atan Van Persie ile kıyaslandığını anlayamadığım Gs li bir futbolcu...

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Kedi Falcao 16/17'de ŞL yarı finali görmüş yanına da L1 şampiyonluğu serpiştirmiş. Adamın kedilik dönemine bak. Bunun bir üst seviyesi zaten Ronaldo'lu RM'nin önünde kupa kaldırmak.
Mbappe,Lemar,Bernardo Silva,Fabinho,Mendy,Sidibe,Bakayoko, diğer isimleri saymaya gerek yok şimdi bu adamların hangi takımlarda olduklarını gör ve anlarsın o takımı kim sırtlamış.Bu kadar iyi bir kadroyla sen de minimum 10 gol atarsın ligue 1de.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Mbappe,Lemar,Bernardo Silva,Fabinho,Mendy,Sidibe,Bakayoko, diğer isimleri saymaya gerek yok şimdi bu adamların hangi takımlarda olduklarını gör ve anlarsın o takımı kim sırtlamış.Bu kadar iyi bir kadroyla sen de minimum 10 gol atarsın ligue 1de.
Vay canına, takıma bak! İyi de ben bunları zaten biliyorum. İyi futbol iyi futbolcularla oynanır ve 16/17'de Falcao çatır çatır oynamış.

Sizin mantığınızla bakarsak Messi ve Ronaldo'nun da değeri düşer. "Arkanda Iniesta ve Xavi varken sen de 30 gol atarsın." demek çok komik. :D

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Vay canına, takıma bak! İyi de ben bunları zaten biliyorum. İyi futbol iyi futbolcularla oynanır ve 16/17'de Falcao çatır çatır oynamış.

Sizin mantığınızla bakarsak Messi ve Ronaldo'nun da değeri düşer. "Arkanda Iniesta ve Xavi varken sen de 30 gol atarsın." demek çok komik. :D
Falcao o kadar iyiyse neden diğerleri çok daha iyi takımlara giderken o kayboldu,savunmak istiyorsun ama adamın artık eski halinden %10 kaldı sadece, ve sonuçlar ortada.