Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
atv'nin merakla beklenen yeni dizisi Racon: Ailem İçin, bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Sezin Akbaşoğulları, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer'in yer aldığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği TMC Film imzalı Racon: Ailem İçin'le ilgili bölüm yorumlarınızı ve fragman paylaşımlarınızı buradan yapabilirisiniz.

Racon: Ailem İçin, her Salı 20.00'da atv'de!
racon.jpg

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
izlemicektim diziyi, baya izlediğim dizi var çünkü ama vazgeçtim. bugün baya denk geldim tanıtımlara ilgimi çekti. umarım tutar. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ay berbat bir dizi ben bu kadar kotu bir dizi görmedim kanal d hangi akılla bu diziyi yapmış

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
kara kutu'dan daha iyi reyting alması dileğiyle,kanal d izlemiyoruz ! !
Aa sen boyle diyince aklima geldi en son 9-10 hafta once kanal d izledim galiba @Yiğitt poyraz karayelin ilk bölümü ne zamandi iste bi onun tekrarini izlemistim bolumden sonraki gün vay be baya olmus :eek:
Bizim evde fox-tv8 ve star açık oluyor çünkü :eek: :eek:

Dizi tutarmi bilmiyorum ama tutarsa iyi olur ama aşk yenidene zarar vermesin ;)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Nihayet mesaj yazma bölümü çıktı bugün 1 saatten beri, esasında birkaç günden beri mesaj yazmaya çalışıyorum sanırım apartın internetinde bir sorun var :D

Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Barış Arduç ve konuk da olsa Mehmet Mincinözlü şuan diziyi götürüyor. Ben çok beğendim bu diziyi ama gece Kara Kutu'ya da bakacağım ikisi arasında bir karar vereceğim :)

Kanal d değil atv :eek:
Aldırma ona aynı yorumu kara kutuya da atv diye yaptı :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Nihayet mesaj yazma bölümü çıktı bugün 1 saatten beri, esasında birkaç günden beri mesaj yazmaya çalışıyorum sanırım apartın internetinde bir sorun var :D

Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Barış Arduç ve konuk da olsa Mehmet Mincinözlü şuan diziyi götürüyor. Ben çok beğendim bu diziyi ama gece Kara Kutu'ya da bakacağım ikisi arasında bir karar vereceğim :)

Az önce gördüm [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji33] [emoji33]

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Aha atlayan biri daha )) dizi başlamadan yaptim bakalım kim atlayacak diye )))

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Sezin Akbaşoğulları son sahnede oynamamış, yaşamış resmen :( Engine yazık oldu şey yoluna gitti.

Sezin Akbaşoğulları son sahnede oynamamış, yaşamış resmen :( Engine yazık oldu şey yoluna gitti.