Rüzgarlı Tepe - Tanıtım Fragmanı | Kanal 7 - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
A5oEtr15_400x400.png

Kanal 7, Rains Pictures ve Unik Film imzalı yeni dizisi 'Rüzgarlı Tepe'yi tanıtım fragmanı ile duyurdu.

Yönetmen koltuğuna Bülent Doğan'ın oturduğu ve başrolünü Gökberk Yıldırım ile Cemre Arda'nın paylaştığı dizi, "Savrulmuş hayatların rüzgarında çiçek açar mı?" sloganı ile yola çıkılarak hazırlandı.

Enes Özdemir, İlkay Güz Bozkurt, Selma Kutluğ, Dilek Aba, Sena Pehlivan, Zeynep Serpil Bozkurt, İlayda Sumak, Adem Bal, Hilal Kuvvet, Ezgi Dalgıç, Sude Oduncu, Furkan Bozkurt, Serdar Yusuf Şen, Tarık Tiryakioğlu, Gülşah Susam, Ecem Yüceşakar, Arda Şanlı, Benan Yüce Verim, Eda Demirel ve Zeynep Dreyfi Zuhri'nin kadrosunda yer aldığı dizinin genel hikayesi şöyle:
Zeynep yaşadığı kasabanın en varlıklı en zengin ailesinin akıllı uslu, örnek gösterilen kızıyken Halil ise annesini ve babasını çocuk yaşta kaybetmiş, teyzesinin yanında kinle yoğrularak, ailesinin intikamını almak için yaşayan bir delikanlıdır. Ailesine rağmen yaşayan bu iki genç kendilerini akıl almaz bir kör düğümün içinde bulacak.
Rüzgarlı Tepe, yakında Kanal 7'de!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,990
Puanı
1,060
Aaa geçen gün bu oğlan gelmişti aklıma, kayboldu gitti demiştim. Malum olmuş bana. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin oyuncu kadrosu: Enes Özdemir, İlkay Güz Bozkurt, Selma Kutluğ, Dilek Aba, Sena Pehlivan, Zeynep Serpil Bozkurt, İlayda Sumak, Adem Bal, Hilal Kuvvet, Ezgi Dalgıç, Sude Oduncu, Furkan Bozkurt, Serdar Yusuf Şen, Tarık Tiryakioğlu, Gülşah Susam, Ecem Yüceşakar, Arda Şanlı, Benan Yüce Verim, Eda Demirel ve Zeynep Dreyfi Zuhri

Dizinin senaryo ekibi: Elif Yılmaz, Ayşegül Vızdıklar, Aslı Aksu, Evren Erdoğan, Feza Doğru, Esra Yurtsever, Melike Yılman, Harun Baran, Zeliha Doğan, Veli Kaya, Necati Küçükazay, Hazan Toma, Gökçen Eroğlu, Özgün Başpınar, Yelda Arıtaş Erdem

Dizinin konusu: Zeynep yaşadığı kasabanın en varlıklı en zengin ailesinin akıllı uslu, örnek gösterilen kızıyken Halil ise annesini ve babasını çocuk yaşta kaybetmiş, teyzesinin yanında kinle yoğrularak, ailesinin intikamını almak için yaşayan bir delikanlıdır. Ailesine rağmen yaşayan bu iki genç kendilerini akıl almaz bir kör düğümün içinde bulacak.
Kanal 7 için iyi tanıtım
Aaa geçen gün bu oğlan gelmişti aklıma, kayboldu gitti demiştim. Malum olmuş bana. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
Dizinin oyuncu kadrosu: Enes Özdemir, İlkay Güz Bozkurt, Selma Kutluğ, Dilek Aba, Sena Pehlivan, Zeynep Serpil Bozkurt, İlayda Sumak, Adem Bal, Hilal Kuvvet, Ezgi Dalgıç, Sude Oduncu, Furkan Bozkurt, Serdar Yusuf Şen, Tarık Tiryakioğlu, Gülşah Susam, Ecem Yüceşakar, Arda Şanlı, Benan Yüce Verim, Eda Demirel ve Zeynep Dreyfi Zuhri

Dizinin senaryo ekibi: Elif Yılmaz, Ayşegül Vızdıklar, Aslı Aksu, Evren Erdoğan, Feza Doğru, Esra Yurtsever, Melike Yılman, Harun Baran, Zeliha Doğan, Veli Kaya, Necati Küçükazay, Hazan Toma, Gökçen Eroğlu, Özgün Başpınar, Yelda Arıtaş Erdem

Dizinin konusu: Zeynep yaşadığı kasabanın en varlıklı en zengin ailesinin akıllı uslu, örnek gösterilen kızıyken Halil ise annesini ve babasını çocuk yaşta kaybetmiş, teyzesinin yanında kinle yoğrularak, ailesinin intikamını almak için yaşayan bir delikanlıdır. Ailesine rağmen yaşayan bu iki genç kendilerini akıl almaz bir kör düğümün içinde bulacak.
15 kişi toplaşıp Kanal 7 dizisi yazmak şaka olmalı :A