FF RüzgarGülü

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,731
Puanı
1,060
Eskinin warlords'u yeninin RüzgarGülü. Bir zamanlar yeni üyeleri kadın olduğuyla kandıran, başı bağlı forumun kendine has üyesi.

Edit: Anlatım bozukluğu yaptım gibi hissediyorum. Tüm forumdan özür dilerim.

En efsanelerdendir, en sevdiklerimdendir. Her yazdığı mutlaka zeka ürünüdür :D

Forumdaki yaklaşık 14. Yılında. Yılların vermiş olduğu yorgunluk bitkinlik belki de hastalıklı ruhu onu daha ılımlı yapmış görünüyor. Ama o hala aynı denyo ve neye düşman hiç bilinmiyor. Herşeyi akışına bırakmayı tercih etti.

Screenshot_2024-10-19-09-42-35-50_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

• Okudum
Reactions: Yakamoz-Asi
Son haftalar/aylarda iyice aktifleṣen, hatta konular açan ve bazen nokta atıṣı yorumlarıyla hayatında yaṣanmıṣlıklarının olduğunu gösteren eski üyelerimizdendir. Bence yıllar içinde daha bir olgunlaṣtı ve bunu yorumlarında da görebilirsiniz.

• Harika
Reactions: RüzgarGülü
Son haftalar/aylarda iyice aktifleṣen, hatta konular açan ve bazen nokta atıṣı yorumlarıyla hayatında yaṣanmıṣlıklarının olduğunu gösteren eski üyelerimizdendir. Bence yıllar içinde daha bir olgunlaṣtı ve bunu yorumlarında da görebilirsiniz.
Teşekürler güzel yorumun için :)

Yaşanmış deyince aklıma incinmiş videosu geldi. E tabi okumuş adam ne diyecek :D

• Güldürdün
Teşekürler güzel yorumun için :)

Yaşanmış deyince aklıma incinmiş videosu geldi. E tabi okumuş adam ne diyecek :D

Herkesin vardır yaṣanmıṣlıkları. Zamanla kiṣiliğimizi etkileyen, hayata bakıṣ açımızı değiṣtiren olaylar veya kiṣiler.

Efsane incinmiṣsin videosunu da buraya bırakalım hazır anmıṣken. :D

• Güldürdün
Herkesin vardır yaṣanmıṣlıkları. Zamanla kiṣiliğimizi etkileyen, hayata bakıṣ açımızı değiṣtiren olaylar veya kiṣiler.

Efsane incinmiṣsin videosunu da buraya bırakalım hazır anmıṣken. :D

Nokta atışı yaptın sende bana. İncinmissin dedi yap nickini :D

• Güldürdün
Son dönemde aktifliği zirve yapan eski üyelerden.
Kendisi ile ilk zamanlarda tahmini 2016-2017 dönemi Ahmet Kaya hakkında yorumlanmıştık, sonrasında ara ara denk geliyorduk.
kendine has laf atmalı anlayana usülünce ince mesaj veren mesajlara sahipti. Alkol ile içli dışlı izlenimi veriyordu eskiden :A

Şimdilerde daha olgunlaşmış ve sohbeti keyifli bir üye. Foruma büyük renk katıyor.
Aramızda olmaya devam eder umarım.

• Harika
Son dönemde aktifliği zirve yapan eski üyelerden.
Kendisi ile ilk zamanlarda tahmini 2016-2017 dönemi Ahmet Kaya hakkında yorumlanmıştık, sonrasında ara ara denk geliyorduk.
kendine has laf atmalı anlayana usülünce ince mesaj veren mesajlara sahipti. Alkol ile içli dışlı izlenimi veriyordu eskiden :A

Şimdilerde daha olgunlaşmış ve sohbeti keyifli bir üye. Foruma büyük renk katıyor.
Aramızda olmaya devam eder umarım.
Teşekürler. Umarım aktifligim devam eder bu konuda hiç kimseye garanti veremem. Ama yıllardır olduğu gibi ölene kadar yada Forum kapanana kadar Burda olacağımı garanti edebilirim:D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Forum İstatistikleri

Konular
171,712
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94