PuhuTV'de Sürpriz Gelişme!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
images

Türkiye'nin ilk dijital izleme platformlarından PuhuTV'de sürpriz gelişme!

2017'de Doğuş Holding çatısı altında yayın hayatına başlayan, ilk orijinal dizisi 'Fi'yle büyük yankı uyandırmasının ardından 'Şahsiyet' ve 'Dip' ile de başarısını sürdüren platform, ekonomik nedenler dolayısıyla kendi dizilerini yapmaya ara vermişti. Ancak son haberlere göre platform, yeni sezon için yeniden aktifleşme kararı aldı.

Yani PuhuTV yeni sezondan itibaren yeni dizileriyle izleyici karşısına çıkmaya devam edecek. Olası proje veya projelerin detayları ise henüz belli değil.

Kaynak: Ranini

• Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Efsane dönüyor. Yeni Fi'ler, yeni Şahsiyet'lere inşallah. :Z İlk söylendiği zaman hiç ihtimal vermiyordum ama bu haberden sonra Jet Sosyete için umutlandım. :A @xBUGRAx

• Harika
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Sonunda ya. Efsane geri dönüyor. Fi dizisi rekor kırdı şahsiyet rekor kırdı dip’te iyi izlenmiştir bence. Yapmalıydı yani. Akıllılık yapmış, yaptığı her iki dizi de (Fi,Şahsiyet) dünyaya açıldı daha ne olsun.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Yanlız ben şunu anlamadım. Dizileri iyi izlendiyse neden ekonomik krize girdi. Girdiyse kazanmış ki demek ki yeniden dizilere çekmeye devam etmiş..

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Şahsiyet ikinci sezon bekleniyor :A

Ya da Halka'yı al dijital platformlar kaliteyi görsün :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Çok sevindim valla dizileri güzel oluyor Puhu tv nin ya

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Sadece Fi'nin ilk sezonu satıldı. Katkısı vardır ama bir tek ondan bu kadar para kazandıklarını sanmıyorum.
Şahsiyetinde uyarlaması çekilecek. Ondan da para vermişlerdir. Birde Avlu’da seneye burda olacak o zaman. ?