PSG 1-2 Manchester City | UEFA Şampiyonlar Ligi 20-21 Sezonu - Yarı Final

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Loser olan kel bu hafta sonu CP maçına yedek çıkarak, Liverpool'un da yardımıyla, haftalar kala lig şampiyonluğunu ilan edecek...

Happy Man City GIF by BT Sport
O bütçeyi o kadroyu bana verseler ben de şampiyon yaparım ligde :A Hocanın loserlığı ŞL'de ortaya çıkıyor her sene tokadı yemesinden :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
O bütçeyi o kadroyu bana verseler ben de şampiyon yaparım ligde :A
FB'nin hâlini görüyoruz, o işler öyle olmuyormuş. 🤭

Neyse ki Pep, ŞL + Lig + Süper Kupa + Community Shield kazanıp hükümdarlığını ilan edecek. Caraboa kupasını eklememişim, geçen hafta kazandık o kupayı da. 🤭🤭

manchester-citys-spanish-manager-pep-guardiola-and-his-coaches-pose-picture-id1232526752

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910

Neyse ki Pep, ŞL + Lig + Süper Kupa + Community Shield kazanıp hükümdarlığını ilan edecek. Caraboa kupasını eklememişim, geçen hafta kazandık o kupayı da. 🤭🤭

manchester-citys-spanish-manager-pep-guardiola-and-his-coaches-pose-picture-id1232526752
FB yanlış örnek çünkü GS'den maaş bütçesi daha az. 🤭

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Baya müthiş bir örnek bulmuşsun, çok düşündün mü bu örneği verirken :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Pep'nin parasal ve taktiksel gücü bu adamların futbol bilgisini sıfırlamış... ZZ, Tuchel gibi adamların Pep ile aynı cümlede geçmesi bile komik...
Hiç sorma Pep'in dahiliğinin yanında Tuchel de kimmiş... İlk maçta uyuttuk uyuttuk ve ikinci yarıda vurup geçtik... Pep hocam tüm hataları, baraj hatalarını, kaleci hatalarını bile hesap etmiştir maça çıkarken. Maçı ilk yarı dondurup ikinci yarı yok etme üzerine kurmuş resmen... Tam bir dahi kel hocam benim bee...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kamera şakası mı bu? Ben gidiyorum o zaman...

Reaction GIF by reactionseditor
Güle güle :A
Hiç sorma Pep'in dahiliğinin yanında Tuchel de kimmiş... İlk maçta uyuttuk uyuttuk ve ikinci yarıda vurup geçtik... Pep hocam tüm hataları, baraj hatalarını, kaleci hatalarını bile hesap etmiştir maça çıkarken. Maçı ilk yarı dondurup ikinci yarı yok etme üzerine kurmuş resmen... Tam bir dahi kel hocam benim bee...
Kesin yaşanmıştır bunlar :A