'Prison Break' Uyarlamasının Senaristi Belli Oldu!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
images.jpeg

Ay Yapım'ın Prison Break dizisinden uyarlayacağı yeni dizisinin senaristi belli oldu!

Ekim ya da en geç Kasım 2018'de FOX'ta ekrana gelmesi planlanan diziyi Ozan Aksungur uyarlayacak. Aksungur, daha önce Cesur Yürek, Gecenin Kraliçesi ve Reaksiyon gibi yapımlara imza atmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer alması beklenen 'Prison Break' uyarlaması yeni sezonda FOX'ta!

Kaynak: ranini

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,060
Uyarladığı projeler başarısızmış,inş.KIVANCIMI da batırmaz :bhr::bhr:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Aksiyon dizisi olduğu için Ozan Aksungur iyi seçim gibi duruyor.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yaptığı tüm diziler elde patlamış. Cesur Yürek 21, Reaksiyon 13, Gecenin Kraliçesi 15 sürebilmişti. ATV'de yayınlanan Ben Onu Çok Sevdim dizisi de 15 bölüm sürmüştü, o diziyi de bu adam yazmış. Ay Yapım böyle bir işi Ozan beye mi emanet etmiş? Ay Yapım'ın bir bildiği vardır diyorum ama ilk haberiyle hayal kırıklığı yarattı diyebilirim.

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yaptığı tüm diziler elde patlamış. Cesur Yürek 21, Reaksiyon 13, Gecenin Kraliçesi 15 sürebilmişti. ATV'de yayınlanan Ben Onu Çok Sevdim dizisi de 15 bölüm sürmüştü, o diziyi de bu adam yazmış. Ay Yapım böyle bir işi Ozan beye mi emanet etmiş? Ay Yapım'ın bir bildiği vardır diyorum ama ilk haberiyle hayal kırıklığı yarattı diyebilirim.

Hazır senaryoyu çevirecek becerir ya. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hazır senaryoyu çevirecek becerir ya. :A
Gecenin Kraliçesini bunlar yapmıştı demek :A @xemrexxx Zaten Meryemini kakalayacak bir yer arıyor Kıvançın yanına koysunlar :A :A :A @xBUGRAx Yesin birazda kafayı :F