Poyraz Karayel 78. Bölüm Fragmanı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Poyraz, Nevra tarafından kaçırılan Ayşegül ve Sinan'ı kurtarabilecek mi?

Poyraz Karayel, yeni bölümüyle Çarşamba akşamı Kanal D'de!

1. Fragman:

2. Fragman:

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
ÇOK MUTLUYUM! Bahri'nin gözü iyice kararıyor, Nevra'nın gözlerinde dehşet var ve Çınar da namlunun ucunda. Ben daha ne isteyebilirim ki? :oley: :oley: :oley: :Z :Z :Z

giphy.gif

Bizim tanıdığımız Poyraz da Ayşegül veya Sinan arasında seçim yapmaz, ikisini de alır ve adamları doğduğuna pişman eder. :X

Ayrıca bu görüntülere ölene kadar bakabilirim. Fazla sevindiğimin farkındayım ama sonunda ölecekler galiba. :Z

Screenshot_23.png
Screenshot_22.png

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bahri baba çoktandır yapması gereken şeyi yaptı sonuçta :A Çınar yusuf yusuf, Nevra şok. :F

Poyraz nasıl kurtaracak bakalım Ayşegül'le, Sinan'ı. Fragman çok iyi, merakla bekliyoruz bölümü :D

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Anaa ben televizyonu kapatmıştım yeni fragman yok diye feyk yemişim resmen. :D

İçimizin yağlarını eritecek, Nevra'yı ezim ezim ezecek bir bölüm olması dileğimle.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

'Karakter' değilde, 'karakterler' dediği için bende Çınar ve Nevra ikilisinin olduğunu düşünüyorum. Umarım yanılmam. :A

Zaten kötü adam rolü için elimizde Savaş Biryol karakteri var.

Bu arada fragmanı yorumlamadığımı fark ettim, kısaca yorum yapayım.

Sonunda bol aksiyonlu bir bölüm bizleri bekliyor, özlemiştik bu tarz bölümleri. Bahri Baba'nın sahalara geri dönecek olması hepimizi oldukça mutlu etti. Umarım Çınar'ın kafasına silahı dayamışken, sıkar ve işini bitirir. :A

Onun dışında bizim tanıdığımız Poyraz Karayel, Ayşegül ve Sinan arasında bir tercih yapmaz. İkisini de alır ve öyle çıkar o mekandan. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Bu haftaki fragmana tepkim; "kan görüyorum hocam vahşet görüyorum şakak kemiğinden girmiş levye görüyorum hocam, levye hocam adamın şakak kemiğinden girmiş hocam"