Poyraz Karayel 43. Bölüm Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Bizimkilerin rehin aldığı adam kendini öldürdü. :eek:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Zülfikar'ın ağzına "gülüm" kelimesi ne kadar da güzel yakışıyor, tabii Meltem'e söylediğinde. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Songül'ün ikide bir yerin dibine batırılmasına bayılıyorum. Bu arada söylemeyi unuttum, ama Meltem-Begüm sürtüşmeleri de iyiydi. :X
Meltem'e özel bir sıfat bulsun onu pis Çiğdem'e söylüyordu. ss
Zülfikar da bu konularda pek deneyimli değil, bu kadar oluyor anca. :X

Bu arada Sinan'ın en kritik anlarda bağırması kadar beni sinir eden başka bir şey yok.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Poyraz Sinan için feda ediyor kendini, Ayşegül ve bebeği de tehlikeye girdi böylelikle. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Gerilimin yükselmeye başladığı yerde 1 dakikalık reklam giren Kanal D, yatacak yerin yok.
Yine reklamlardan sonra spoiler'ını koydular. :( Geçen hafta reytingimiz düşmüştü uğursuz gelmişti bize bu hafta yapmasalardı keşke. ss
Onların olması iyi bence, heyecanı yükseltiyor. Kaldı ki pek spoiler verdiği de söylenemez. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Sarıböcek'in, pardon Sinan'ın tabanları iyice çalıştırması lazım derken Sefer sırtından vuruldu ve sinir kadın da hak ettiği yere doğru yolculuğa çıktı.

Sinan'ı kaçıran adama "canayakın" demiştim, ama beni yanıltması uzun sürmedi.

Sinan ve Meltem sonunda tanıştı, izninizle hele şükür demek istiyorum. Bu arada Meltem'in ağzına "halacığım" kelimesi çok yakıştı. :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Gerilimin yükselmeye başladığı yerde 1 dakikalık reklam giren Kanal D, yatacak yerin yok.

Onların olması iyi bence, heyecanı yükseltiyor. Kaldı ki pek spoiler verdiği de söylenemez. :X
Yarın da reytingler istediğim gibi gelmezse onlara bağlayacam bu işi. ss

Sinan kurtuldu ama Poyraz gitti. :( Pis acımasız duygusuz Adil çıktı yine. ss

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Adil geçmişte de olsa birilerini kendine aşık edebilmiş demek. Bu arada Macit Koper'in psikopatlık anlamında beklediğimiz seviyeye ulaştığı için Adil rolüne yakıştığını düşünüyorum, ama Özkan Uğur'un da hakkını yemek istemem tabii.

Bölümün ilk başından beri gerilim dozunu yüksek tuttuğunu düşünürsek sonları çok ama çok merak ediyorum, kalp krizi geçirmezsek iyidir. :)

Böyle muhteşem bir bölümün sadece 35 yorumda kalması üzücü, bu yüzden @xemrexxx, @-potterhead-, @Tzira, @WesTxCoasT ve diğer izleyicileri de konuya bekliyoruz artık. :)

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,529
Puanı
1,061
Adil geçmişte de olsa birilerini kendine aşık edebilmiş demek. Bu arada Macit Koper'in psikopatlık anlamında beklediğimiz seviyeye ulaştığı için Adil rolüne yakıştığını düşünüyorum, ama Özkan Uğur'un da hakkını yemek istemem tabii.

Bölümün ilk başından beri gerilim dozunu yüksek tuttuğunu düşünürsek sonları çok ama çok merak ediyorum, kalp krizi geçirmezsek iyidir. :)

Böyle muhteşem bir bölümün sadece 35 yorumda kalması üzücü, bu yüzden @xemrexxx, @-potterhead-, @Tzira, @WesTxCoasT ve diğer izleyicileri de konuya bekliyoruz artık. :)
tv den izlerken az yorum yapmaya karar verdim konsantrem dağolmasın:D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Meltem, Zülfikar'ı inatla kendi eliyle Çiğdem gıcığına postalıyor.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
tv den izlerken az yorum yapmaya karar verdim konsantrem dağolmasın:D
Eskiden ben de öyle yapıyordum ama yorum konusunu da canlı tutmak gerekiyor el mahkum buradayız şu an. :D

Meltem, Zülfikar'ı inatla kendi eliyle Çiğdem gıcığına postalıyor.
İkisi de birbirinden inat, biri inadı kırsa olacak bu iş de...

Öz oğlu Poyraz'a işkence yapıyor pis Adil. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Adil, Poyraz'ı kurbanlık kuzu gibi asmış; bu adam gerçekten insan olamaz.